Беня Коломойський заблокував рахунки Петра Порошенка

31 марта 2015
2379 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8057.jpg

Скандал між «головним олігархом», губернатором Дніпропетровської області Ігорем Коломойським і президентом України Петром Порошенком розгорівся не на жарт і вже вийшов на новий рівень.

Відповідний «хід» на указ Порошенка про винесення догани «за порушення правил професійної етики» довго себе чекати не змусив. З абсолютно незрозумілих, але досить вчасно трапилося причин, відразу після отримання догани у банку Коломойського раптом відбувається технічний збій. А адже саме тут, у ПриватБанку, президент України на своїх рахунках тримає приблизно $ 50 млн.

Нагадаємо, як розвивалися події. 19 березня голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський з автоматниками приїхав до Києва повертати звільненого за указом уряду директора «Укртранснафта» Олександра Лазорка, який був його людиною.

Олігарх назвав те, що відбувається «рейдерське захоплення« Укртранснафти », і вийшовши на вулицю, образив потрапившого під гарячу руку журналіста « Радіо Свобода ».

Дізнавшись про інцидент, глава України оголосив догану голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації «за порушення правил професійної етики», зазначивши що вчинок Коломойського порочить його «як державного службовця».

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети