Бойкот солярки окупанта.

22 апреля 2014
8154 просмотра Голосов: 0 Автор:Пророк
article4548.jpg

Бойкот солярки окупанта.

Тільки з окупацією України, народ переконався, що російські товари перетворилися у зброю. Тому, широко поширилися рухи по бойкоту різноманітних російських товарів.

Нафта для України є одним із найбільш імпортних російських товарів.Росія у 2013 році експортувала 237 млн. тонн нафти та виручила за неї 174 млрд. доларів. Потреба України у нафті зараз складає 28 млн. тонн. Власний видобуток покриває лиш 15 – 18 % потреб.

Різке падіння курсу гривні призвело до стрімкого росту цін на солярку та бензин та провокує«ланцюгову реакцію» підвищення цін на майже всі українські товари та послуги.

Тому, відмова від шкідливої звички – купувати російські товари, зокрема енергоносії є вкрай актуальною і є не що іншим, як питанням виживання України.

Дехто може мені заперечити, що це призведе до економічного падіння української економіки і навіть причини втрати її незалежності. Але, на моє переконання, саме такі дії, можуть призвести до протилежного результату, при якому Україна зможе завоювати світове лідерство в альтернативних джерелах енергії.

Вивчаючи глибинно цю проблему, підтверджу, що Україна має достатньо своїх ресурсів для самостійного вирішення цієї проблеми. Замінити газ – завдання простіше, а нафту – складніше, про те останній енергоносій достатньо вартісний у порівнянні з газом.

Враховуючи рух України до Європи нафтопродукти ще виростуть у ціні. Тому, замінити їх своїми енергоносіями є і буде вкрай актуальним завданням.

Що можна запропонувати?

Скористатися старим прислів’ям: «Найкраще нове – це давно забуте старе». І таке старе привертає увагу, а саме ракетне паливо, запропоноване українським академіком С.П.Корольовом на ракеті Р-1. Це 75% етиловий дистилят. Якщо на такому паливі працювала ракета, то чи зможе працювати ДВЗ? Та чи є це паливо взагалі? Переконайтесь у цьому самі. Візьміть звичайної горілки, міцністю не менше 38%, піднесіть до неї полум’я сірника. Побачите, як вона горить.

Отже, якщо етиловий дистилят є горючим, то чому його не можна використати у двигунах внутрішнього згоряння.

Найбільш придатним способом такого використання є газодизельний цикл.

Етиловий дистилят міцністю 45-50% змішують із каталізатором та перетворюють звичайним нагріванням у синтез-газ. Для цього достатня температура вихлопних газів двигуна або додаткового нагрівача. Утворений на борту автотракторної техніки синтез-газ подають у повітряний патрубок двигуна. При цій схемі живлення економиться до 75% солярки.

Оптимальною сировиною для виробництва замінника солярки є цукрове сорго. З одного гектара можна отримати 80-100 тонн сировини, цукристістю близько 15%. Це більш як удвічі вище від цукрового буряка. Технологія виробництва достатньо проста: витискають сік, добавляють дріжджі, отриману бражку переганяють відомим способом.

Також, придатною сировиною є цукровий буряк, особливо його меляса, що має цукристість до 60%. Із однієї тонни такої сировини, по 80-90 коп/кг, можна вигнати близько 700 літрів замінника солярки. При цьому прибуток такий високий, що жоден банк світу не запропонує вам вищих процентів за вкладені ваші кошти.

Ще однією культурою може бути звичайна кукурудза. У період воскової стиглості обривають качани кукурудзи. Через місяць сік стебел кукурудзи досягає 17% цукристості.

В період відсутності рослинної сировини у наявності є надто дешева рідина із 8% вмістом цукру. Із неї теж можна виробляти замінник солярки.

Запропоновані способи дають суттєвий економічний ефект: залишають зароблені кошти виробнику, підвищують зайнятість, покращують екологічну складову. А головне – не дають окупанту наживатися на наших труднощах.

Чекаю Ваших зауважень та пропозицій: e-mail:[email protected]

Керівник групи«energi.ua»

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk