Ціла цивілізація знищувалася і спалювалася

19 мая 2017
1324 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15173.jpg


В. Наливайченко про розкриття архівів СБУ та НКВД з депортації кримських татар та «план повернення Криму»


Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає, що Крим було втрачено через системну помилку української влади. «Ключовою помилкою усіх українських гілок влади, зокрема, і президентів, було те, що представники кримськотатарського народу були майже не представлені в українських органах влади, як і на території України, так і в Криму. Маю на увазі уряд, суди, правоохоронні органи, зокрема, — СБУ», — наголосив політик в ефірі каналу ATR.


Крим було втрачено, але є шанс повернути, зауважив політик, який має власний «план повернення Криму». На переконання Наливайченка, відстоювати власні національні інтереси представникам кримськотатарского народу потрібно у новоствореному  легітимному урядові Кримської автономії. 


«На території України треба запустити всі механізми і державну підтримку на навчання, роботу та підготовку кримськотатарської еліти. Вони мають опікуватися питаннями самоврядування, вести реєстр населення Криму та усіх земель. Знати, хто втратив нерухомість і бізнес у Криму», — наголосив він.


Екс-голова СБУ навів приклад, як після зради кримської СБУ і, зокрема, «Альфи», на території України були створені нові підрозділи кримської служби безпеки, пізніше так само була створена і прокуратура Криму.  


«Крим ми точно будемо повертати, і ці інститути, люди, еліта кримськотатарского народу готуватиме підґрунтя для повноцінного повернення на рідну землю. Ця земля належить їм, а не агресору», — наголосив лідер Руху «Справедливість».


 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети