Чехія за Росію,чи проти ней?

6 апреля 2015
1954 просмотра Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8155.jpg

На тлі загальних відмов лідерів європейських країн приїхати до Москви на святкування 70-річчя Перемоги заяву президента Чехії Мілоша Земана про те, що він приїде, стало приємним сюрпризом. Ще більш здивувала його відповідь американському послу в Чехії, якому за критику його позиції були закриті двері в президентський палац.

«Я не можу собі уявити, щоб чеський посол у Вашингтоні радив американському президентові, куди йому треба їхати, — сказав Земан. І не дозволю втручатися з порадами щодо моїх закордонних поїздок ніяким послам».Він вказав на роль Червоної Армії у перемозі над фашизмом, якої не скасувати.

Вся справа в тому, мовляв, що в чеському уряді знаходяться заповзятливі молоді люди, які мислять більше грошима і кредитами, ніж міркуваннями моральності та моралі. «Тому їхня думка відмінно від минулого вогонь, воду і мідні труби Земана», — зазначив Іван Воронцов.

Чехія, за його словами, далека від святкування 70-річчя Перемоги у силу того, що дуже мало живих свідків, у Чехії. «Проводилося дослідження, скільки залишилося живих з тих, хто брав участь у війні і тих, хто пам'ятає ці події осмислено. І на всю Чехію їх залишилося менше 100 000.

Цю тему висвітлюють у ЗМІ, але не варто забувати, що практично всі чеське суспільство благоволить більше до президента. І історично так склалося, що Чехія близька до Росії », — сказав Іван Воронцов.

Похожие статьи:

ОбществоЮлія Тимошенко померла!

ОбществоЗа своїми законами, США можуть почати воювати з ким завгодно і коли завгодно.

Политические статьиЯценюк і Меркель квапляться провести вибори в Донбасі.

Политические статьиПариж звинуватив Київ у невиконанні зобов'язань по "мінським угодам"

Политические статьиКолесніков залишив Партію регіонів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети