Чи є проституція в Україні?

29 мая 2015
5292 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8881.jpg

Козак Гаврилюк запропонував легалізувати проституцію в Україні. Ніхто з великих лібералів поки не зважився. А Гаврилюк, якого всі давно списали в утиль, виявився досить сміливим.

.

Чи є проституція в Україні? Звичайно є. Чи є шанс її подолати — ні, ніякого. Борються з проституцією в Україні — тільки для вигляду.При цьому ще й борці з проституцією доять цю корову. В результаті, моральні втрати ми несемо, а гроші йдуть на чорний ринок, живлячи наркомафію і інші принади, і підтримуючи корупцію. Все як завжди. Так що голосніше всіх проти легалізації проституції будуть кричати ті, хто годується з цієї самої проституції.

Коли в Стамбулі легалізували проституцію, публічні будинки стали третьою статтею доходів міського бюджету. Куди потім витрачати ці гроші можете вирішувати самі. Можете на них будувати лікарні, допомагати дітям. А можна відвернутися і сказати, що ми проти, хай за ці гроші чиновники і менти купують собі дорогі машини. Вибір досить очевидний.

Співробітників легальних публічних будинків можна контролювати, можна виставляти вимоги по медицині та інше. Звичайно, нам може бути все одно, хворіє якась дівчинка чи ні. Кожна повія з медичною довідкою рятує десятки життів і здоров'я сотні людей. Проти можуть бути тільки венерологи, які можуть позбутися частки клієнтів.

І останній аргумент, який напевно будуть використовувати поборники моралі. А що якщо ваші діти стануть офіційними працівниками будинків розпусти? На це можна лише сказати, що якщо ваші діти стають на цю дорогу, то ви вже дуже поганий батько. Але якщо вони вже стали там, то хай вже будуть соціально захищеними, здоровими і з пенсією, ніж ходять під ризиком хвороби, побиття ментом або сутенером, і т д. Ми ж гуманісти?

Проституція не дарма найдавніша професія. Вона буде завжди. Поки людство не скасує секс за непотрібністю.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети