Чому Джон Керрі зустрічався з Путіном

14 мая 2015
2433 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8645.jpg

В американській політиці нічого не робиться просто так. Тому, я не думаю, що візит Керрі був спонтанним. Швидше за все, цей вояж був пов'язаний з внутрішньою політикою і майбутніми виборами Президента США.

Перше. Отримати гарантії, що Путін знову не почне ескалацію в самий невідповідний для Білого Дому момент. Мова йде про підписання договору без'ядерної програми Ірану, запланованої на кінець червня.

Сьогодні в Конгресі, як у стані республіканців, так і демократів є безліч супротивників даної програми. Позначається сильний вплив Ізраїлю, особистий приїзд прем'єра Ізраїлю всупереч бажанню Білого Дому. Прагнення Конгресу вносити свої корективи в Договір, не даючи його повністю на відкуп Обамі.

У Білому Домі прекрасно розуміють ситуацію, тому будуть шукати зближення з Росією, не виключено, що поступаючись якимись українськими інтересами. Якщо хиткий «договір століття» щодо Ірану зірветься, тоді Хілларі Клінтон і іншим демократам можна забути дорогу в Білий Дім.

Друге. Демократи хочуть довести своїм виборцям, що сила аргументу сильніше аргументу сили. Політика «умиротворення» дала збої на Близькому Сході та інших «гарячих» регіонах. Тепер потрібно показати, що дії Обами запобігання конфлікту в Україні були ефективними. У підсумку кровопролиття вдалося зупинити за допомогою санкцій і без повномасштабного втручання США.

Третє. Сьогодні Демократи вийшли на «тонкий лід» і на протязі найближчого року їм потрібно максимально показати свою ефективність. І саме зараз Путін це той «поганий хлопець», який може все зіпсувати в останній момент. Чого допустити також не можна. На жаль, міжнародна карта лягає так, що зараз Обама буде поступливим як ніколи. Тому, Держсекретаря Керрі «принесли в жертву», відправивши у Сочі.

P.S. У цій історії ще раз переконуюся в катастрофічній необхідності українських лобістів у США, які б професійно захищали інтереси країни, слідуючи за всіма «підводними течіями» американської політики. Особливо в ці моменти, коли більшість розслабилися і думають, що «розсмокчеться». Як би не так!

А поки за кулісами відбуваються запеклі баталії, Україна вже майже місяць обходиться без Надзвичайного і Повноважного Посла в США. Сором!

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети