Чому Янукович дав своє інтерв'ю?

24 июня 2015
3031 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9305.jpg

Янукович уже давно не є самостійною фігурою (питання, чи був він коли-то нею взагалі). Зараз він фактично знаходиться на положенні утриманця російського режиму. Причому російський режим, якщо йому щось не сподобається, може в будь-який момент видати Януковича українському правосуддю. Він сам про це знає і більше всього боїться. Тому говорить те, що від нього вимагають в Кремлі.


Янукович чудово розуміє, що в Україні у нього немає і бути не може жодного політичного майбутнього. Тобто ці виступи не можуть переслідувати якісь особисті цілі. Та й в цілому він такий чоловік, який не любить публічності. Все це вказує на те, що дати дозвіл на проведення такого інтерв'ю він не міг.

Якщо виходити з тези, які прозвучали, то можна сказати, що Янукович був до нього готовий. З ним довго працювали для того, щоб він міг впевнено озвучити конкретні тези. По-перше, забудьте про Крим. По-друге, потрібно припинити війну на Донбасі, причому на підставі діалогу. Це відображення давньої російської позиції, яка полягає в тому, щоб Україна пішла на геополітичні поступки: Донбас повинен бути реінтегрований до складу України разом зі зміною державного устрою країни і її відмовою від євроатлантичної інтеграції.

Те, що ми бачимо активізацію в цьому напрямку, по суті, говорить про те, що часу у Кремля залишилося все менше і менше. Нинішнє становище їх влаштовувати не може. Серйозні витрати на відновлення нормального життя Донбасу вони на себе брати не хочуть. Без відповідних виплат там рано чи пізно буде колапс, соціальний вибух і хаос, що буде мати страшні ідеологічні наслідки. Їм треба терміново проштовхнути те, заради чого ця війна і затівалася.

Янукович у цьому контексті створює видимість того, що конфлікт не є результатом тиску Росії, а вона просто закликає до внутрішньоукраїнського діалогу. І один з його голосів — це президент Янукович. Так, в Україні його ніхто не сприймає, але потрібно розуміти, що це інтерв'ю для ВВС, однієї з найбільших корпорацій світу. Тобто так чи інакше це інтерв'ю побачать. І ці тези потраплять в інформаційний простір Великобританії, США, європейських країн.

Має місце серйозна комбінація, заснована на тому, що для будь-якого журналіста взяти інтерв'ю у Януковича — як би до нього не ставилися — це серйозна подія. Це мало кому вдається, і британці з радістю за це вхопилися. А в якості плати стала можливість озвучити тези, які вигідні і важливі Кремлю.

А всі ці історії про страусів — безкоштовний бонус. Але знову ж таки — це перетворює звичайне інтерв'ю в медіавірус, інтернет-мем, що підтримує інтерес до цього інтерв'ю. Завдяки цьому було реалізовано залучення уваги.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети