Добробут громадян України зростає!

4 мая 2015
4196 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8517.jpg

Ви будете сміятися, але добробут громадян України зростає! Принаймні, в цьому намагається переконати «демократичний» уряд, який утримує знущально низькі соціальні стандарти, встановлені «попередниками» у зовсім інших соціально-економічних умовах близько двох років тому.

Цілковитим знущанням виглядають обіцянки влади до кінця 2015 року збільшити злиденну «мінімалку» аж на 160 гривень, а також розрахунки уряду на зростання середньомісячної зарплати в 2015 році на 500 грн до неповних 4000 грн.

І це на тлі 25% -ї інфляції в 2014 році і 26% -м офіційному прогнозі зростання цін в 2015 році, а також в умовах чотириразового падіння гривні протягом року, в результаті чого зазначені 4000 гривень на момент написання цього тексту ледь перевищували 100 доларів, а гривня продовжувала неухильно котитися вниз.

А головне, в країні галопує безробіття, навіть офіційно визнані владою борги по зарплаті ростуть, як сніжний ком, а переважна більшість громадян неухильно занурюється в злидні. Все це загрожує непередбачуваними соціальними наслідками, та ще в умовах війни і розрухи.

Середньомісячна зарплата на думку чиновників, має в нинішньому році скласти 3990 гривень. У грудні 2014 року середня зарплата досягла 4012 грн, а взагалі по 2014 році середньомісячна зарплата досягла 3470 грн. Таким чином, в уряді очікують, що середньомісячна зарплата зросте на 520 гривень, чим негайно вирішили порадувати народонаселення. Повторимо, що очікувана в 2015 році середньомісячна зарплата ледь перевищує 100 доларів за курсом на момент написання цього матеріалу, а якщо врахувати, що гривня продовжує неухильно котитися вниз, то скоро за рівнем середньої зарплати Україна впевнено займе почесне місце де-небудь поруч з Угандою або Зімбабве.

Але ж є ще мінімальна зарплата! Вона ще з часів «пізнього Азарова» і «раннього Яценюка» перебуває на рівні 1218 грн. Колись це було 150 доларів, і на них можна було дуже-дуже бідно прожити. Тепер цих грошей ледь вистачить пару-трійку раз сходити в магазин за продуктами. Найбільше «приколює», що уряд, повторимося, обіцяє до кінця року цю суму збільшити аж на 160 гривень. Втім, міністр соціальної політики Павло Розенко буквально слідом за цими планами вже встиг охолодити запал охочих розжитися додатковими 160 гривнями, висловившись в тому сенсі, що підвищити до кінця року соціальні стандарти буде дуже і дуже складно. Простіше кажучи, цілком можуть і не дати.

Але влада в особі Державної служби статистики не вгамовується, повідомляючи про скорочення в 2014 році кількості працівників з мінімальними зарплатами. Якщо в 2013 році зарплату до 1500 грн отримував кожен п'ятий працівник, то в 2014 році таку зарплату отримував тільки кожен шостий.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети