Доля України вже вирішена

27 января 2014
22389 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3344.jpg

Все було вирішено заздалегідь і не на площі Незалежності, а в тиші розкішних кабінетів політиків і бізнес-офісах фінансових ділків. Приймати доленосні рішення не були допущені навіть українські олігархи — фірташи і ахметови.

Ну а хто ж ці «директори» доль країн і народів? Хто тримає руку на пульсі світової історії?

Наприклад, Марк Мебіус, керуючий американським інвестиційним фондом «Franklin Templeton». Мебіуса можна назвати головнокомандувачем на театрі військових дій.

Довідка:

Марк Мебіус — керуючий «Templeton Strategic Emerging Markets Fund».

Ідеолог інвестицій у ринки. Його вважають одним з найбільш ризикованих інвесторів. Частка Росії в загальному портфелі фондів «Templeton» становить 8% — Efes, Амтел, Лукойл, АвтоВАЗ, Сбербанк, Волгателеком, Нутритек.

Народився 17 серпня 1936 року в Нью-Йорку, в сім'ї євреїв-емігрантів. У ранньому віці отримав хорошу домашню освіту.

Вступив до університету Бостона на факультет мистецтв, після отримання диплома бакалавра перейшов на факультет зв'язку та телекомунікацій, де отримав ступінь магістра. У 1964 році отримав ступінь доктора економічних і політичних наук в «Massachusetts Institute of Technology». Навчався також в університетах Вісконсіна, Нью-Мексико і Кіото (Японія).

З 1964 року працював консультантом в «American Institute for Research» в Кореї та Таїланді, а потім у «Monsanto Overseas Enterprises» в Гонконзі. У 1970 року створив власну консалтингову фірму «Mobius Inc.» (Гонконг), де пропрацював більше десяти років. Паралельно він займався дослідженнями фондового ринку для гонконгської «Monsanto Overseas Enterprises Company» і для «American Institute for Research» в Кореї і Таїланді. З 1980 року — директор міжнародної брокерської компанії по роботі з цінними паперами «Vickers da Costa» (Гонконг, потім Тайвань). У 1983-1986 роках — був президентом першою і найбільшою тайванської компанії з управління активами «International Investment Trust Company».

Його головна стратегія:

«Акції треба купувати, коли кров ллється на вулицях, навіть якщо це твоя власна кров».

Цю стратегію він повною мірою зміг реалізувати, керуючи з 1987 року інвестиційним фондом «Templeton Emerging Markets Fund». Це був закритий фонд з активами в розмірі $100 млн. І, як зрозуміло з його назви, інвестувати ці кошти передбачалося на ринках, що розвиваються. З 1992 року Мебіус — керуючий директор «Templeton Asset Management».

Як керуючий директор «Templeton Asset Management» Марк Мобіус більше 30 років пропрацював на ринках що розвиваються в Азії та в інших регіонах. Зараз керує 11 офісами «Templeton».

В даний час Марк Мебіус управляє коштами у розмірі близько 2-3 трильйонів доларів.

Марк Мебіус

Створений не так давно фонд «Franklin Templeton» також очолив Мебіус.

Власники фонду сер Темплтон і Джон Гелбрайт (великий економіст, між іншим), вельми літні люди, некороновані королі фінансового світу.

Компанії Темплтона і Гелбрайта довгі роки керували фінансами демократичного істеблішменту США (Гелбрайт був радником адміністрацій Рузвельта, Кеннеді, Ліндона Джонсона).

Близько шести відсотків акцій фонду належить династії Джонсонов, чільних членів зловісного «Богемського клубу», елітної тусовки демократів, які збираються регулярно в Каліфорнійському «Богемському Гаю» задля вироблення спільних стратегічних рішень. У « Богемському Гаю» здавна практикують старовинні ритуали «богемського обряду» (гомосексуалізм і жертвопринесення), за що такий затятий республіканець, як Річард Ніксон люто ненавидів «Богемський клуб» і його членів.

Ім'я «Франклін» у назві фонду — данина поваги Бенджамену Франкліну, одному з батьків-засновників Америки, поважному масону, і це означає, що фонд є найбільшим геополітичним проектом англосаксонської цивілізації і націлений на вирішення найнагальніших глобальних завдань, як спадкоємець стародавніх масонських організацій.

Якщо врахувати, що в числі акціонерів фонду найбільша в світі інвестиційна компанія «BlackRock», інвестиційний «робот» американського уряду (компанія має статус радника і контрактора уряду США – Government Adviser and Contractor), який оперує приблизно 10 трильйонами доларів, то неважко здогадатися, що за діями Марка Мебіуса стоять інтереси всієї правлячої еліти Америки.

Нещодавно, коли невелика Ірландія стояла на межі дефолту, Мебіус викупив її єврооблігації (облігації державної позики, деноміновані в іноземній валюті, тобто в євро. Вони ж — євробонди) на суму в 6,1 мільярдів євро, що на думку «Financial Times» заспокоїло фінансові ринки країни. Мебіуса порахували дурнем, але в кінцевому підсумку обійшлося без дефолту, ірландська економіка ожила, а Мебіус заробив на цій угоді величезні гроші.

Влітку минулого року Мебіус став скуповувати українські євробонди, причому, не приховуючи цього. Всього у його фонді виявилося на даний момент українських єврооблігацій на суму понад 6 мільярдів євро. Зрозуміло, що при вступі України до зони вільної евроторговлі ці гігантські кошти моментально б згоріли. Отже, Мебіус знав, що угоду з Євросоюзом Віктор Янукович не підпише ні за яких обставин.

Частка власника українських євробондів асоціація з Євросоюзом означає повний крах, оскільки призведе до колапсу української економіки і дефолту. Після відмови Януковича підписати угоду аналітичне агентство «Bloomberg» відразу ж відзначило, що ризики для української економіки знизилися.

У деяких блогах миготить інформація, що на Майдані «лялькарствує» відомий організатор кольорових революцій Марко Івкович. Швидше за все вони з Марком Мебіусом в частці. Один Марк — Івковіч — розбурхує і організовує натовп, щоб збити ціну українських євробондів, а інший Марк — Мебіус — їх скуповує, щоб наваритися після безславного згасання майданства.

Ставленик демократів Барак Обама вважається креатурою Ротшильдів. І його тактика вкрай суперечлива. Але в даному випадку було прийнято, як бачимо, спільне рішення і Ротшильдів і їх старовинних суперників Рокфеллерів (з якими у російського керівництва укладений стратегічний союз), про те, що краще зберегти єдину Україну, ніж допустити її розпад, що буде однозначною і рішучою перемогою Росії. А у разі асоціації з Євросоюзом наступний крах економіки і розвал незалежної держави були б неминучі.

Тому й був задіяний сценарій тривалого і поступово згасаючого майданного бунту, який дозволив американським «інвесторам» нажити чергові мільярди, які будуть пущені в загальну геополітичну справу. Крім того, поразка Майдану послабить Євросоюз що добре навіть на руку Америці.

Тут варто згадати таємний візит до США на початку жовтня минулого року глави Мінфіну України Юрія Колобова і першого віце-прем'єра Сергія Арбузова, в ході якого вони зустрічалися з керівництвом фонду «Franklin Templeton». Крім того, в жовтні і листопаді відбулись загадкові зустрічі Віктора Януковича і Володимира Путіна, про хід яких ніхто нічого не знав і не знає досі.

Чи бере участь, і якщо так, то якою мірою і в якій якості Росія в цих секретних протоколах ?

Бере участь, щонайменше як молодший партнер. Влітку минулого року на «Міжнародному економічному форумі» в Санкт -Петербурзі президент Росії Володимир Путін зустрівся з представниками найбільших міжнародних інвестиційних фондів, де було оголошено про створення консорціуму інвесторів, до якого поряд з «Російським фондом прямих інвестицій» увійдуть «BlackRock», «Franklin Templeton» і «Goldman Sachs». Сумарні активи трьох іноземних фондів становлять 5 трлн доларів.

Консорціум інвесторів має намір інвестувати в російські компанії з річною виручкою понад 500 млн доларів, які в найближчі 6-18 місяців планують розмістити свої акції на біржі ММВБ-РТС. Як повідомив глава РФПІ Кирило Дмитрієв, обсяг інвестицій в компанію може скласти близько 100 млн доларів з горизонтом інвестування один-два роки.

Виконавчий голова «Templeton» Марк Мебіус сказав, що участь великих інвесторів на етапі «пре-IPO» дозволить компаніям-емітентам збільшити капітал і підвищить їх корпоративні якості. Директор з міжнародних проектів «BlackRock» Девід Грем заявив, що ініціатива консорціуму відкриє для іноземних інвесторів привабливий і важливий сегмент російського ринку.

Ось і виходить, що зароблені на українській кризі мільярди американці вкладуть в прямі інвестиції в російську економіку. Цинічно? Вибачте, але таке життя. Одні мітингують, інші заробляють. Якби навесні минулого року «болотним» революціонерам вдалося б перемогти в Москві, то Марк Мебіус заробив би мільярди на російській кризі і вклав би їх в українську економіку.

Член «Богемського клубу», президент Колумбійського університету Ніколас Батлер якось сказав:

-Світ розділений на три класи людей: дуже маленька група людей, які роблять справи, трохи більша група, яка спостерігає, як справи робляться, і більшість, яка ніколи не знає того, що відбувається.

Сподіваємося, що нам вдалося хоч трохи відкрити завісу над таємничими подіями та інтригами навколо України і ввести наших читачів в коло обраних — тих, хто знає, що відбувається насправді.

За матеріалами Володимира Прохватілова (Президент «Фонду реальної політики» («Realpolitik»), експерт Академії військових наук).

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk