Фірташ негідник, який позорить країну

1 мая 2015
2678 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8469.jpg

Сьогоднішній процес у справі про екстрадицію Дмитра Фірташа в США показав, наскільки мізерні насправді наші політики і «бізнесмени», коли їх дістають зі звичного середовища — затишних, добре охоронюваних кулуарів — на світ Божий і гарненько струшують.

Як швидко випаровується їх пихатість, чванливість і зарозумілість. Як повно, докладно і улесливо вони відповідають на питання судді, якого бояться, а значить — поважають.

Адже у цього судді в кабінеті немає пожовклих від часу бездискових телефонів спецзв'язку з небожителями, цьому судді не може зателефонувати умовний Портнов і віддати розпорядження. Цей суддя керується законом, а не різницею в товщині конвертів, і 20 адвокатів на чолі з екс-міністром юстиції Австрії Дітером Бохмдотфером, найнятий Фірташем за гроші, які він вкрав у нас з вами, — саме красномовний доказ його страху перед законом, який працює.

Зрозуміло, Фірташ не хоче в Америку. В Америці добре, красиво і безпечно. А ще там не скупляться на тюремні терміни. Саме тому, завчасно запобігаючи перед американською юстицією, він починає здавати всіх своїх подільників і партнерів.

Цією готовністю Фірташа здати всіх і вся заради свого порятунку від караючої десниці американського правосуддя частково пояснюється і виїзне засідання «Опозиційного блоку» у віденському суді, члени якого, наче зграя сурікатів, ловили кожне його слово — мало що в нього на думці.

Але сьогодні Фірташ не став викривати колег по розграбуванню країни, залишивши їх, мабуть, в якості своєрідного резерву для зливу — якщо зовсім вже притиснуть.

Замість цього він завдав відчутного удару по репутації Президента Порошенка і його політичного партнера Кличка, заявивши на весь світ страшну річ: коли люди вмирали на Майдані в тому числі за те, щоб позбутися від Фірташа, як одного з символів української корупції, політики, які цей Майдан як би очолювали, слухали його порад і приймали від нього рішення. Після чого виходили на сцену і таврували режим, уособленням якого і був Фірташ.

По суті справи, сьогодні в показаннях Фірташа, як дзеркалі, ми змогли побачити цинізм українських політиків, готових піти на все заради жаданої влади.

Спільно з проросійськими силами фальсифікувала результати голосування на парламентських виборах, гальмувала розслідування розстрілу Сотні й кримінальне переслідування колабораціоністів, за допомогою штатних провокаторів і медіа-ресурсів все того ж Фірташа проводила цілі кампанії з дискредитації своїх політичних опонентів — один казус Капліна-Гордієнко чого варто чи, наприклад, союз нерушимий «опозиціонерка» Льовочкін і «бппшніци» Агафонової.

Список ніжних взаємин людей президента і ворогів України надзвичайно значний, хоча, як на мене, достатньо і перерахованого вище.

І ще один висновок, який я зробив для себе, спостерігаючи за ходом процесу. На даному історичному етапі Фірташ і Тимошенко більше не вороги. Вони в одній команді, і вкрай безглуздий реверанс Фірташа на її адресу, що, мовляв, саме вона зірвала підписання меморандуму лідерів опозиції з Януковичем — яскравий тому доказ.

Сьогодні Фірташ за допомогою знатного чирлідингу, в якому взяв участь навіть неперебірливого перший Президент України, а також зважаючи безпрецедентною неохайністю президентської команди, здобув важливу перемогу, яка коштуватиме Україні дуже дорого — як в репутаційному, так і у фінансовому аспектах.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Политические статьиНевже скоро настане кінець президенту

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости ЭкономикиУ Фірташа відібрали 271 мільйон гривень через суд

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети