Фірташ негідник, який позорить країну

1 мая 2015
2509 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8469.jpg

Сьогоднішній процес у справі про екстрадицію Дмитра Фірташа в США показав, наскільки мізерні насправді наші політики і «бізнесмени», коли їх дістають зі звичного середовища — затишних, добре охоронюваних кулуарів — на світ Божий і гарненько струшують.

Як швидко випаровується їх пихатість, чванливість і зарозумілість. Як повно, докладно і улесливо вони відповідають на питання судді, якого бояться, а значить — поважають.

Адже у цього судді в кабінеті немає пожовклих від часу бездискових телефонів спецзв'язку з небожителями, цьому судді не може зателефонувати умовний Портнов і віддати розпорядження. Цей суддя керується законом, а не різницею в товщині конвертів, і 20 адвокатів на чолі з екс-міністром юстиції Австрії Дітером Бохмдотфером, найнятий Фірташем за гроші, які він вкрав у нас з вами, — саме красномовний доказ його страху перед законом, який працює.

Зрозуміло, Фірташ не хоче в Америку. В Америці добре, красиво і безпечно. А ще там не скупляться на тюремні терміни. Саме тому, завчасно запобігаючи перед американською юстицією, він починає здавати всіх своїх подільників і партнерів.

Цією готовністю Фірташа здати всіх і вся заради свого порятунку від караючої десниці американського правосуддя частково пояснюється і виїзне засідання «Опозиційного блоку» у віденському суді, члени якого, наче зграя сурікатів, ловили кожне його слово — мало що в нього на думці.

Але сьогодні Фірташ не став викривати колег по розграбуванню країни, залишивши їх, мабуть, в якості своєрідного резерву для зливу — якщо зовсім вже притиснуть.

Замість цього він завдав відчутного удару по репутації Президента Порошенка і його політичного партнера Кличка, заявивши на весь світ страшну річ: коли люди вмирали на Майдані в тому числі за те, щоб позбутися від Фірташа, як одного з символів української корупції, політики, які цей Майдан як би очолювали, слухали його порад і приймали від нього рішення. Після чого виходили на сцену і таврували режим, уособленням якого і був Фірташ.

По суті справи, сьогодні в показаннях Фірташа, як дзеркалі, ми змогли побачити цинізм українських політиків, готових піти на все заради жаданої влади.

Спільно з проросійськими силами фальсифікувала результати голосування на парламентських виборах, гальмувала розслідування розстрілу Сотні й кримінальне переслідування колабораціоністів, за допомогою штатних провокаторів і медіа-ресурсів все того ж Фірташа проводила цілі кампанії з дискредитації своїх політичних опонентів — один казус Капліна-Гордієнко чого варто чи, наприклад, союз нерушимий «опозиціонерка» Льовочкін і «бппшніци» Агафонової.

Список ніжних взаємин людей президента і ворогів України надзвичайно значний, хоча, як на мене, достатньо і перерахованого вище.

І ще один висновок, який я зробив для себе, спостерігаючи за ходом процесу. На даному історичному етапі Фірташ і Тимошенко більше не вороги. Вони в одній команді, і вкрай безглуздий реверанс Фірташа на її адресу, що, мовляв, саме вона зірвала підписання меморандуму лідерів опозиції з Януковичем — яскравий тому доказ.

Сьогодні Фірташ за допомогою знатного чирлідингу, в якому взяв участь навіть неперебірливого перший Президент України, а також зважаючи безпрецедентною неохайністю президентської команди, здобув важливу перемогу, яка коштуватиме Україні дуже дорого — як в репутаційному, так і у фінансовому аспектах.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиУ Фірташа відібрали 271 мільйон гривень через суд

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Политические статьиНевже скоро настане кінець президенту

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети