Голосувати можуть тільки платники податків - блогер

26 июля 2015
1935 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9830.jpg

Станом на сьогодні ми, як політична нація, виявилися не здатні побудувати систему виборів і ефективну і викликаючу довіру громадян законодавчу гілку влади. Головну, на моє глибоке переконання, що створює правила гри для нації і держави.

Будь-які «вибори» за прикладом 205-го округу тільки глибше її дискредитують, а «обрані» на подібному заході «депутати» навіть і близько не можуть бути запідозрені в тому, що вони будуть дотримуватись інтересів виборців. А ось висновок, особисто мій, — треба радикально міняти виборчу систему. Скасовувати функцію податкового агента для підприємств, створювати систему прямої сплати податків усіма — і допускати до виборів тільки платників податків.

Сам процес опускання бюлетенів в урни замінювати електронним голосуванням на дому, залишаючи серед виборців тих, хто реально хоче впливати на вибір депутата і хто не полінується отримати електронний підпис і всі необхідні пристрої — так, до речі, і відкликати депутата легше.

Обмежувати засоби агітації до мінімального стандартного набору інтернету, газет і особистих зустрічей, а також зменшувати термін кампанії. Заборонити будь-яке фінансування кампанії крім декларованих партійних внесків і державних субсидій. І, нарешті, виходити із замкнутого кола колишніх — але це вже вимагає зміни налаштування мізків виборців, це ніякими заборонами не добитися. Тут потрібна пропаганда.

Похожие статьи:

Новости КиеваСвобода ініціює законопроект про вільне володіння зброєю

Новости Политики«Регіоналів» залишилося 130 депутатів

Новости Политики​Махницький зможе позбавляти нардепів недоторканості

Новости Украины​Ще шість регіоналів вийшли з фракції Януковича в Раді

Новости Политики​Рада собрала большинство и возобновила заседание

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети