Господній залп по путінському безсиллю

3 октября 2014
11373 просмотра Голосов: 0 Автор:Пророк
article5688.jpg

Господній залп по путінському безсиллю.
«Чорна хмара», котра котиться Україною спонукає на адекватні думки та рішення. Україна ховає та оплакує своїх героїв.
Не хотілося б торкатися цієї неприємної події, але теперішній жорстокий час спонукає до цього.
Рідко так буває, що подія похоронів стривожує, збентежує та навіть збаламучує людей. Відповідно, може робити вирішальний вплив на історичні події та долі багатьох майбутніх поколінь. Яскравим прикладом цього є розп’яття Ісуса Христа.
Але, українці мають зараз два своїх, не менш вражаючих приклади, здатних впливати саме на хід сьогоднішніх драматичних подій.
Кого я маю на увазі?
Це — українських мучеників: Блаженнішого Йосифа Сліпого та Патріарха Володимира.
Часто так буває, що людину важко поховати навіть один раз. Але Блаженніший Йосиф забажав здійснити цю процедуру тричі. Ці бажання Мученик за волю та Україну висловив у своєму Заповіті. У ньому говориться: « Поховайте мене в нашому Патріяршому Соборі Святої Софії, а як воплотиться наше видіння і востане на волі наша Свята Церква і наш Український Нарід, занесіть мою домовину, в якій спочину, на рідну Українську Землю і покладіть її у храмі Святого Юра у Львові, біля гробниці Слуги Божого Андрея. Глава нашої Церкви, властю своєю покликав на Екзарха Великої України. Якщо такою буде воля Божа і бажання Українського Божого люду, складіть мою домовину в підземеллях оновленого Собору Святої Софії. В підземеллях Київської тюрми мене довгими роками мучили, коли я був живим, а в підземельній гробниці оновленого Собору Святої Софії Київської спокійно спочив би я, бувши плоттю вмерлим!»
Всього декілька приведених вище речень спонукають людей до дій, впливають на подальший хід історії, збентежують неупокоєною душею усопшого.
Згоди Кремля на перепоховання Блаженнішого Й.Сліпого тодішній офіційний Київ не отримував. Не дивлячись на це, під керівництвом першого Президента України, ця велична церемонія відбулася 24 серпня 1992 року з перевезенням праху із Риму до Львова. Після велилюдного прощання, Патріарха було перепоховано 9 вересня 1992 року у крипті Львівського архикатедрального собору Св. Юрія біля могили Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького. Ця подія образила Москву. За це вона вирішила покарати першого Президента України – змістивши його з посади.
І ось, після отримання підконтрольного Кремлю українського керівництва, випадає нагода апробувати можливість виконання третього поховання, у Софії Київській. Ця нагода зреалізовується при похованні Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України – Володимира, Української Автокефальної Православної Церкви.
Раптово упокоєного 14 липня 1995 року Священноначаліє Київського патріархату вирішило поховати Патріарха 18 липня на території Собору Св. Софії у Києві. Але, для Кремля ця подія слугувала доброю нагодою для помсти над Україною та Богом – познущатися над усопшим так, щоб показати хто насправді не боїться Господньої Всемогутності та вічних пекельних мук і є господарем становища. Тоді, маріонеткова українська влада стала виконавцем кремлівських знущань.
Тодішня похоронна делегація могла змиритися із маріонетковим рішенням, але поступила по іншому – вирішила піти на рожон: влаштувати Кремлю із похорону докір, посміховисько та поховати святішого, як самогубця, котрого закопують під плотом немов би собаку.
Похоронне дійство відбувалося під омонівським кривавим побиттям її учасників та наруги над покійником – намаганням перекинути труну та биттям кийками по ній.
Ці два мученики витерпіли разом довгих 38 років знущань та каторги на російський землі. Пора відплатити зухвальцям. Бо у Єванглії сказано: «До мене (Бога) належить відплата, я відплачу!» (Євр. 10.30). Знущання Сліпого пройшли Красноярськом, Камчаткою, Єнісейськом, Поляріє’ю, Печоріє’ю, Потьмою, Мордовіє’ю, Маклаковим, В’яткою, Воркутою та багатьма ішними місцевостями з вигнанням у Москві.
Мученик Володимир поневірявся у копальнях на Колимі та Мордовських і Якутських таборах.
Нехай Пречиста позбавить російські місцевості, котрими поневірялися Блаженніші, спокійного сну, щоб зухвальці здригалися у сні від перевертань у труні Мучеників за віру та Україну.
Росія до тих пір з нами нічого не зможе зробити, поки у нас є ці два неупокоєні Мученики. Путін проти таких усопших – безсильний!
Любімо своїх Героїв і Україна переможе. Бо хто проти України – той проти Бога!
Молю Всемогучого Бога на це здійснення. Амінь.
Пророк: Мирослав Копак
03.10.2014 року

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости КультурыЗвернення пророка Мирослава Копака з нагоди ювілею Блаженнішого Йосифа Сліпого.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk