ГПУ здійснює сьогодні антикорупційні дії значною мірою на жорстку вимогу США – посол Лубківський

8 июля 2017
748 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15513.jpg


Є пояснення, чому ГПУ демонструє антикорупційну активність, яку треба привітати, заявив в ефірі телеканалу 112.uaкоординатор руху «Справедливість», посол Маркіян Лубківський.


«Це робиться на жорстку вимогу Сполучених штатів, адже не продемонструвавши реальних засуджень та ув‘язнень  українських чиновників-корупціонерів не буде ні фінансової, ні політичної допомоги США»- наголошує він.


На переконання М.Лубківського, сьогоднішнє подання Генпрокуратури проти народного депутата Борислава Розенблата (БПП)  свідчать про те, що українська корупційна система більше не в змозі протистояти тиску міжнародного співтовариства. 


«Тема боротьби з корупцією буде порушуватися і під час найближчих візитів в Україну, як і Держсекретаря Рекса Тіллерсона так і генсека НАТО Єнса Столтенберга. Виходу не має, або реальна боротьба – суд — ув‘язнення, або повна відсутність міжнародної підтримки» — наголосив посол.
 

Похожие статьи:

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети