Греція повернула МВФ 459 млн євро за кредит

9 апреля 2015
1910 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8201.jpg

Лагард позитивно оцінила роботу нового грецького уряду. За її словами, чиновники працюють, намагаючись поліпшити економічну ситуацію. Ці заходи підвищують ефективність програми фінансової допомоги.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) отримав від Греції черговий платіж у розмірі 459 млн євро в рамках погашення заборгованості по кредиту, повідомила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард в ході засідання Атлантичної ради.

«Так, вони повернули мені мої гроші», — заявила Лагард на питання про хід погашення Грецією заборгованості по кредиту.

Мінфін Греції запевнив МВФ у намірі дотримуватися своїх зобов'язань

В цілому Лагард позитивно оцінила роботу нового грецького уряду. За її словами, чиновники працюють, намагаючись поліпшити економічну ситуацію. Ці заходи підвищують ефективність програми фінансової допомоги.

«Ми поважаємо цей політичний курс. Це складна частина роботи, але потрібно, щоб це працювало», — сказала вона.

У неділю, 5 квітня, грецький міністр фінансів Яніс Варуфакіс провів зустріч з Лагард, де запевнив, що новий уряд буде дотримуватися всіх своїх зобов'язань перед фондом.

На даний момент грецький уряд докладає зусиль для того, щоб розблокувати надходження останнього траншу в рамках фінансової допомоги в розмірі 7200 млн доларів від МВФ і Євросоюзу. «Ми дуже чекаємо цього рішення», — резюмувала Лагард, говорячи про перспективи досягнення домовленостей з ЄС. Раніше агентство Рейтер з посиланням на свої джерела повідомляло, що рішення по Греції можуть бути оголошені після неформальної зустрічі міністрів фінансів Євросоюзу, яка пройде 24 квітня в Ризі.

Теги: #мвф
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети