Громадський діяч і політик Валентин Наливайченко поінформував Посла ЄС Хюга Мінгареллі про порушення владою України прав територіальних громад на Закарпатті

30 мая 2018
530 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17305.jpg


Про це, зокрема, лідер Руху «Справедливість» написав у відповідному листі Голові представництва ЄС в Україні та попросив донести це до відома міжнародних партнерів. 
У листі йдеться про блокування владою належної реалізації проведення адміністративної реформи. Зокрема, штучне блокування ініціативи з об’єднання територіальних громад Ужгородського райну. 
«Відповідно до Закону України «Про добровільне об‘єднання територіальних громад», органи місцевого самоврядування прийняли рішення про об‘єднання та у січні 2017 року направили відповідне подання до Закарпатської облдержадміністрації. Однак, вже більше року державна влада унеможливлює реалізацію права територіальних громад області. У травні ж цього року органи місцевого самоврядування району звернулись до Закарпатського окружного адміністративного суду з вимогою визнати дії місцевої влади протиправними», — йдеться у зверненні до Посла ЄС. 
«Відвідав з робочою поїздкою Закарпатську область. Змушений констатувати, що процес децентралізації у різних регіонах нашої країни здійснюється вкрай повільно та часто не враховує інтересів людей», — зазначив Валентин Наливайченко. 
«Попросив би Вас, пане Посол, поінформувати міжнародних партнерів про порушення прав громадян України, які мають місце в Ужгородському районі», — підсумував у листі лідер «Справедливості».
 

Похожие статьи:

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети