Хто дав повноваження Медведчуку вести перемовини?

25 июня 2014
4315 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5136.jpg

Регіонал Нестор Шуфрич заявляє, що Віктора Медведчука попросив взяти участь в переговорах спікер Олександр Турчинов, який тоді виконував обов’язки президента.

Про це він сказав в ефірі Громадського.ТБ.

Він повідомив, що тоді працювала переговорна група, «яка вела переговори з ДНР та ЛНР щодо врегулювання ситуації на Донбасі мирним шляхом».

«Після 10 травня ми зрозуміли, що ситуація загрозлива. Керівництво держави звернулося до мене і Медведчука з проханням долучитися до самого процесу посередництва Віктора Медведчука», — сказав він.

«Медведчук мав консультації із президентом Росії і з в.о. президента Турчиновим. І було прийнято рішення, що необхідність така є. Потім вже при Порошенку була продовжена ця місія», — сказав він.

На уточнення Шуфрич сказав, що до них звертався Турчинов, «а потім саме така позиція була у Порошенка».

«Не могли знайти людей, яким би довіряли представники ДНР і ЛНР…» – сказав він.

У відповідь на репліку, «що таке ДНР і ЛНР», він сказав: «Як би ми до цього не ставилися, але це сьогодні організація, це люди, які об'єдналися в певну структуру і створюють цю структуру».

На репліку про те, що Генпрокуратура дала визначення цим структурам, він відповів: «Таке визначення має дати суд. Є підозра в тому, що такі структури можуть бути визнані терористичними, але визначення має дати суд».

Шуфрич повідомив, що самопроголошеного прем’єра ДНР російського піарника Олександра Бородая він бачив у понеділок. У неділю він спілкувався з сепаратистами росіянином Просьолковим та Павлом Губарєвим.

«У нас були ситуації, коли ми мали зустрітися з представниками ДНР і ЛНР, ми були змушені летіти в Ростов на Дону», — також зізнався він.

Захищаючи Медведчука, Шуфрич заявив, що «те, що говорять Медведчук і Глазьєв – це не одне й теж».

Шуфрич також зазначив, шо він не знав, що «регіонал» Олег Царьов братиме учать у консультаціях, які відбувалися в понеділок.


Похожие статьи:

Новости ОбществаТурчинов відрікся від Меведчука і Шуфрича

Новости ПолитикиУ Медведчука хочуть підготувати своїх "бойовиків" на противагу "Свободі"

Новости Общества​На захваченной активистами даче Медведчука проводят экскурсии (Первые фото)

Новости ПолитикиІ ця туди ж: Меркель влаштовує Медведчук

Новости ОбществаМедведчук проиграил Парубию

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk