Хто переміг у виборах в Швейцарії?

19 октября 2015
2143 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10661.jpg

Попередні результати підтверджують прогнози щодо того, що праві популісти здобувають значну підтримку на тлі стурбованості з приводу міграції та правил надання притулку.

Перші результати від 26 кантонів Швейцарії показали, що найбільша партія країни, популістська права анти-іммігрантська Швейцарська народна партія (SVP), робить успіхи на виборах, і швидше за все сформує парламентську більшість.

Експерти передбачали, що СВП отримає приблизно 26,6 відсотків голосів за аналогією з 2011 роком, проте початкові регіональні результати показують велику їхню підтримку, і, можливо, вони покажуть на цих виборах свій найкращий результат в історії. Попередній рекорд Швейцарська народна партія встановила в 2007 році, отримавши 28,9% голосів, що є кращим результатом для будь-якої партії Швейцарії з 1919 року, коли в країні була введена пропорційна виборна система.

Успіх партії пояснюється тим, що часто радикальні і націоналістичні гасла партії знаходять підтримку у населення країни, в якій 20% населення є іноземцями. Останнє опитування показало, що майже 50 відсотків виборців, вважають міграцію найбільш важливим питанням, що стоїть перед країною.

Також перші результати показують, що соціалісти, друга за величиною партія Швейцарії, мають неоднозначні показники. Вони отримують додаткове місце в Цюріху, проте втрачають місця в кантонах Вале і Во.

Похожие статьи:

Новости СпортаЦентральний матч 5-го туру чемпіонату України з футболу закінчився перемогою "Дніпра" над "Шахтарем" -2:0

ОбществоДонецьк може охопити гепатит А

Политические статьиПорошенко здобув свою першу перемогу

ОбществоЯкщо ДНР таки почне наступ - у них будуть всі шанси на перемогу

Политические статьиБогородичний Суд ювілею Перемоги

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети