Яценюк піде у відставку?!

29 марта 2015
5253 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7989.jpg

Народний депутат від «Правого сектора», соратник Дмитра Яроша, Борислав Береза констатує: в Україні твориться бардак і катастрофа, люди доведені до відчаю і злості. Народний депутат визнає, що в окремо взятому районі Києва назріває справжній соціальний вибух, який практично неможливо стримати. При цьому Береза підкреслює, що така ситуація охоплює всю Україну. «Ця машина без капітального ремонту далі не поїде, — підсумовує Береза. Але водій явно цього не розуміє ".

25 березня під Кабміном пройшов організований ВО «Свободою» мітинг з вимогою відставки прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Непідйомні тарифи, ліквідовані пільги, урізані пенсії і зарплати, обвал гривні, космічний ріст цін на все, скорочення робочих місць, шахтарські бунти, визнання пенсійного фонду банкрутом, очікувана інфляція за рік — 50%, проблеми окупованого Донбасу, другий транш МВФ — під питанням. І водночас — звинувачення прем'єр-міністра відстороненим главою Держфінінспекції Миколою Гордієнко в розкраданні бюджетних коштів на суму більше 7,5 мільярдів гривень.

З оглядкою на ці та всі можливі майбутні події, які очікують Україну найближчим часом мимоволі напрошується питання: як довго зможе всидіти у своєму кріслі нинішній прем'єр-міністр.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииРосійський плавучий космодром «потопить» українська ракета ?!

Политические статьиПутін нарощує конкуренцію на виборах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети