Яценюк повинен піти у відставку

17 мая 2015
2353 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8674.jpg

Публічна реакція Яценюка на «чорну мітку» від Боровика перевершила очікування, хоча в цілому нічого дивовижного в собі не містить — брехня, шантаж, торгівля майбутнім держави. Звичайні справи для України. Розберемо детально його меседжі і проаналізуємо наслідки.

1. Яценюк у своїй промові про Боровика зрівняв першого заступника міністра економіки з секретарями. «Міністр посварився зі своїм радником, радник посварився зі своїм секретарем, винен у всьому прем'єр». Цим своїм виразом Яценюк показав своє реальне ставлення до людей. Боровик, проміняв діяльність у бізнесі, на участь в українському істеблішменті — це як щеплення для будь-яких діаспорян-іноземців від повернення в Україну. Ніхто не буде їх тут слухати, щоб вони не говорили. Ідеї, реформи, зміни тут не потрібні. Яценюку так вже точно.

2. Скажемо ще один висновок про його маніпуляції терміном «прозахідний». У чому взагалі прозахідність Яценюка і його уряду? У тому, що вони взяли західні гроші, але незрозуміло як витрачають їх? Це схоже на меседж — питання відставки Яценюка тотожний існуванню так званої «прозахідної» коаліції. Наступної уже «прозахідної» може не бути, якщо Яценюк там не буде прем'єром. З боку виглядає, як загроза Арсенія укласти майбутній політсоюз з Оппоблоком і групами-сателітів.

Тепер висновки.

Яценюк демонструє — владу він не віддасть і здаватися не збирається. Якісь там Боровики, секретарки і радники його з крісла не виб'ють. Він буде брехати, викручуватися, використовувати неймовірне нахабство, пов'язувати будь-який виступ проти нього з підступами Кремля, але Кабмін не здасть. Він гідний послідовник Азарова, не здатний визнавати свої помилки. Його прозахідність закінчується на отриманні західних грошей. Ніяких реальних реформ суспільству від нього чекати не варто.

Прогноз

Історія так складається, що Яценюку доведеться покинути свій пост. З найменшими або найбільшими втратами — вирішувати йому. Звичайно, фактор Боровика несподівано боляче вдарив Арсенія, який вже звик до того, що його думка — закон і весь світ повинен обертатися навколо нього. І перша реакція — заперечення, — є захисною. Але вона тільки посилює його положення. Сеня сам заганяє себе в кут без будь-яких альтернатив. Пошук виходу із залишками гідності та репутації — це зараз його головний біль. Такий варіант йому здатні запропонувати найближчим часом ті, хто давав гроші на реформи, але так їх і не побачив. Думаю, незабаром ми побачимо як це буде.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети