Ядерні ігрища самогубців.

20 марта 2014
4305 просмотров Голосов: 1 Автор:Пророк
article4244.jpg

26 квітня цього року наближається 28 річниця з дня найбільшої у світі техногенної аварії на Чорнобильській АЕС. Як пророк, закликаю усіх хто бачить, придивіться до числа 28. Це, чотири рази по сім. А число сім освячене з початку Біблії.

Я, як пророк, напередодні ювілею Йосифа Сліпого закликав українців повірити пророцтву Йоана Богослова, про те, що не переможете (Одкровення 12, 7-18). Але ніхто не захотів прислухатися до застережень пророка, в результаті чого отримали війну.

Знову, я звертаю увагу на пророцтво Йоана Богослова (Одкровення 8, 10-11), де мовиться про Полин – Чорнобиль, отже про ядерні енергоблоки, котрі несуть загрозу людству під час війни, тим паче, коли збігається число сімки.

Йосиф Сліпий передбачив по застереженнях Йоана Богослова розпад Радянського Союзу з аварії на Чорнобильській АЕС.

Минулого року, напередодні ювілею Блаженнішого, а саме 12 лютого 2013 року на четвертому енергоблоці сталася застережлива подія – впала частина покрівлі та південної стіни машинної зали площею обвалу близько 600 квадратних метрів. Винуватцем аварії став звичайний сніг. Нинішній саркофаг – це суцільні дірки, а також тріщини на зварювальних зєднаннях.

Під час аварії із 192 тонн палива, було викинуто у повітря тільки близько 4%. Але і така невелика кількість радіоактивних матеріалів спричинила рівнозначність біди у 500 атомних бомб, подібних до тих, які були скинуті в 1945 році на місто Хіросіму.

Зараз в Україні працює 15 ядерних енергоблоків. Шість із яких на Запорізькій АЕС та три на Південно – Українській АЕС. Ці станції розміщені у безпосередній близькості від Кримського півострова – театру можливих військових дій.

28 років тому аварія виникла ніби з нічого – з поєднання випадкових непередбачуваних факторів, неймовірного збігу неймовірних обставин.

Зараз, під час війни, дії військових вважаються ніби то добре осмислені та сплановані. Але очевидно, що якраз, під час війни жодні дії ніким не сплановані і не до кінця осмислені.

Тому Чорнобиль спонукає усе людство до пильності, що дає гарантовану безпеку, заради власного порятунку не тільки України, але й усього людства.

Чорнобиль і так тріщитьпо усіх швах. І хто знає, як поведеться аварійна конструкція четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС при використанні потужних артилерійських систем та ракетних комплексів. Не кажу про реактори, розміщені поблизу зони ймовірного конфлікту.

Кремль бачить в українцях самогубців. І це справедливо підтверджено майданом. Росія вбачає в нас, скажених псів, що зірвалися із ланцюга, котрих уже неможливо зупинити. За свою Батьківщину українські патріоти не пошкодують життя.

Не виключено, що все може статися якнайгірше. Бідним українцям немає чого втрачати. І вони можуть помститисянахабним багачам. Застерігаю, що все може бути і всього непередбачуваного можна очікувати. Навіть ядерної аварії потужнішої за Чорнобильську 1986 року. Якщо щось бабахне, злетить Україна, Росія, Білорусь та Европа. От тоді і за Крим ніхто і згадувати не буде, через отруєні радіацією дніпровські води. Атомна радіація не буде перебирати кого вразити – росіянина, чи українця. Вона за розбрат покарає обох. А ліквідовувати цю аварію не буде кому.

А уся відповідальність за такий можливий розвиток подій лягає на керівництво Російської Федерації.

Схаменіться панове, молю Вас, благаю. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак.

Похожие статьи:

Новости УкраиныКличко: Влада оголосила війну народу України

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

ОбществоЧорнобильська Зона стала природним заповідником

ОбществоЯким буде Чорнобильський шлях-2015

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk