Як Ізраїль наживається на Єгипті???

9 апреля 2015
2338 просмотров Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8211.jpg

Вражаюча угоду про співпрацю уклали недавно Ізраїль і Єгипет: арабська країна буде поставляти своїм ісламським сусідам… газ. І це при тому, що в самому Єгипті, в районі дельти річки Ніл, розташовані незліченні природні багатства країни у вигляді цього ж самого палива. Чому ж арабська держава буде використовувати чужі ресурси?

Справа в тому, що за останнє десятиліття Єгипет буквально став «газової колонією» Ізраїлю.Проведених воєнізованими структурами і спецслужбами країни в сприятні з ізраїльськими колегами, протягом яких паливні запаси держави були розпродані по «смішним» цінами. Розслідування корупційних угод, що відбуваються під прикриттям зміни влади в Єгипті та знищенням «Братів-мусульман», присвячений новий документальний фільм телеканалу «Аль-Джазіра».

Представники телеканалу провели розслідування, в рамках якого зібрали відомості, замітки і секретні переклади про угоди Ізраїлю та Єгипту в газовій галузі, про які були відомо лише військовій еліті країни до народного повстання 2011 року, коли був повалений режим Хосні Мубарака.

Некрасиві таємниці єгипетської правлячої еліти можуть спливти, тому від нинішніх, нехай і не зовсім вигідних для економіки, пропозицій Ізраїлю, діючий президент навряд чи відмовиться.

У новому документальному фільмі «Аль-Джазіра» колишній міністр енергетики Ізраїлю Йосеф Парітска відкрито заявляє, що основними партнерами «для співпраці з Ізраїлем в Єгипті є саме його спецслужби».

Хатем Аззам, колишній глава Комітету промисловості та енергетики в парламенті Єгипту, повідомив що в ті роки були найбільш корупційними угоди з Ізраїлем, які довелося побачити єгипетському уряду до повалення режиму Мубарака і висловлює солідарність з думкою ізраїльського колеги про те, що ціни, за якими продавали єгипетський газ, «були смішними».

Похожие статьи:

ОбществоЗа своїми законами, США можуть почати воювати з ким завгодно і коли завгодно.

Политические статьиКолесніков залишив Партію регіонів

Политические статьиЯценюк і Меркель квапляться провести вибори в Донбасі.

ОбществоЮлія Тимошенко померла!

Политические статьиПариж звинуватив Київ у невиконанні зобов'язань по "мінським угодам"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети