Якщо влада не наведе порядок на наших західних кордонах зараз, то з початком безвізу там може бути колапс

19 мая 2017
979 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15181.jpg

Зараз ситуація на кордонах вкрай складна, тому зі вступом у дію безвізового режиму з ЄС 11 червня цього року наша держава має забезпечити максимально зручний і простий перетин західного кордону громадянами України, передусім, на автомобільному транспорті, наголошує координатор Руху «Справедливість», дипломат Маркіян Лубківський.

Великий наплив автомобілів і людей, відсутність логістики і хаотичність існуючої системи перетину державного кордону, — все це вже маємо, зауважує політик. А зі вступом у дію безвізового режиму можна прогнозувати суттєве збільшення кількості подорожніх, що, в свою чергу, може призвести до колапсу на західних кордонах.

"На багатьох пунктах пропуску відчувається брак співпраці між прикордонниками і правоохоронцями, які мали б забезпечити цивілізований рух транспорту ще до в'їзду в зону прикордонного та митного контролю.

Відповідні владні інституції маютт якнайшвидше створити максимально зручні і комфортні умови для громадян України, які виїжджають за кордон", — зазначив Лубківський.

З іншого боку, Міністерство закордонних справ України має вже сьогодні почати вирішувати питання належного, позбавленого зневаги та знущань ставлення до наших громадян як на кордоні, так і в країнах, які вони відвідують, наголошує дипломат.

"МЗС має виносити пунктом номер один на всіх переговорах із зарубіжними партнерами головне питання — повагу до громадян України, які виїжджають в їхні країни", — наполягає Маркіян Лубківський.

Похожие статьи:

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети