Яку люстрацію запропонували Петру Порошенку

15 июня 2014
6028 просмотров Голосов: 0 Автор:s-monah
article5040.jpg

1. Суди, прокуратура, СБУ, міліція та державна служба мають отримати законодавство за стандартами Євросоюзу. Їхня чисельність має бути різко скорочена (лише за Януковича +70 тисяч), а зарплати – збільшені.


2. Усі – від президента до рядового міліціонера мають пройти перевірку з використанням детектора брехні. Посадовців, які не можуть пояснити майно своїх родин; які словами чи діями підтримували зазіхання на нашу територіальну цілісність; які під час Майдану були начальниками і не написали заяву про звільнення; які є вихідцями з КДБ або очолювали КПРС-ні та комсомольські організації – прибрати з посад на 10 років. Про кожну перевірку кожного судді, прокурора, сбушника, міліціонера, чиновника повідомляти громадськість і впродовж двох тижнів чекати від неї свідчень про правопорушення. Хто не пройде перевірку – теж прибрати з посад на 10 років.

3. Набрати нових суддів, прокурорів, міліціонерів, чиновників через відкриті конкурси. Дані про кожного претендента оголошувати і теж чекати свідчень громадськості. Її представники і журналісти мають бути в кожній комісії і з перевірки, і з підбору нових кадрів. Організувати перевірку та підбір кадрів має Агентство з державної служби, яке має пройти очищення першим.

Повний текст закону – тут з контактами для збору ідей як його посилити.

Президенту передали, щоб він поставив свій підпис і вніс до парламенту як свій. Із закликом «приймайте поки я вас не розпустив». Ми зберемо людей на підтримку такого голосування.

Велика подяку усім, хто прийшов та приїхав сьогодні. Зокрема, любому Автомайдану і активістам з інших міст.

5 канал зауважив, що наш мітинг став першим для нового президента. Думаю, це символічно. Якщо він візьметься за очищення влади, суспільство його підтримає. Якщо ні – прибере.

Єгор Соболєв

Похожие статьи:

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости ПолитикиОлександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk