Японці виділили Україні 1.1 мільярда доларів

8 июня 2015
3949 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9036.jpg

Японці не просто дали українцям гроші, а під конкретний проект, реалізацію якого вони, будьте впевнені, проконтролюють. 1,1 мільярда доларів на модернізацію Бортницької станції аерації під Києвом — щоб столицю більше не заливало, а загроза серйозна.

І якщо японці сказали, що модернізація коштує 1,1 мільярда — так воно і є.

Це не перша допомога Японії, вони вже давно точково допомагають українцям. Приміром, ще до війни, давали гроші на порівняно невеликі проекти на Донбасі — щоб модернізувати котельню або відремонтувати школу з урахуванням енергозберігаючих технологій, аж до сонячних батарей на даху. І контролювали всі етапи до завершення робіт.

Давати гроші українському уряду просто так не можна. Це злочин.

Європейські та американські мільярдні кредити лише заохочують корупцію, про яку європейці і американці чудово обізнані. Але все одно гроші дають, не вимагаючи чіткого звіту. Так чинять не друзі українського народу, а друзі українських чиновників.

Чому дають?

Розмірковувати на цю тему можна довго, адже корупція і відкати не чужі і нашим західним партнерам. І у банків свої інтереси. У будь-якому випадку, ці гроші з часом все одно чудесним чином повертаються в Європу і США у вигляді капіталу українських чиновників, яких потім можна подоїти або просто — нехай живуть і тримають гроші в потрібному місці. Український народ все одно буде десятиліттями горбатитися, виплачуючи відсотки — банкіри залишаться задоволені. З Росією та ж історія, їм точно так само гроші давали.

А японці інші. Чудово розуміють, з ким мають справу, не надають нашим чиновникам притулок у своїй країні і не дають їм зайвої можливості для крадіжок. Напевно, у них якісь свої поняття про добро і зло, про честь і справжню дружбу.

Крім того, японці наші реальні союзники, а не вічно стурбовані путінські підстилки, яких повно в Європі. У нас з Японією спільний ворог і схожі проблеми з цим ворогом — територіальні.

Сьогодні в Україну приїхав ще один друг — прем'єр Канади Стівен Харпер. Він голова єдиного в світі проукраїнського уряду. Навіть в Україні такого уряду немає, а в Канаді — є.

І Харпер, прошу зауважити, теж вважає за краще допомагати українцям не безконтрольними грошима, а надсилає літаки зі всякими корисними речами для армії. Це вірна ознака того, що Він — друг українського народу.

Не так вже й багато у нас справжніх друзів, тому сьогодні великий день. Одразу двоє приїхали.

Похожие статьи:

Образование и наукаВ індійському підручнику написали про атомний удар Японії по США

Новости в мире​США розмістять в Японії два додаткових есмінця для захисту від КНДР

Политические статьи6 глобальних наслідків вторгнення до Криму

ПроисшествияУ Японії через снігопади загинуло семеро людей

ОбществоВ Японії відкрили готель для жінок, які хочуть поплакати

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети