Яроша втихомирили і прихилили до влади.

6 апреля 2015
2196 просмотров Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8150.jpg

Виявилося, що лідер екстремістського «Правого сектора» Дмитро Ярош зовсім не такий вже непідконтрольний і самостійний, яким його описували деякі українські ЗМІ та політики.

Після першої пропозиції Порошенка про примирення із владою підлеглого Ярошу «Правого сектору», яке Ярош критично відхилив, пройшло лише кілька днів. І ось зараз лідер екстремістів заявляє, що «він згоден».

Очевидно, що Порошенко, на цих, безсумнівно складних переговорах, мабуть, або зробив таку пропозицію Ярошу, від якої той не зміг відмовитися, або повідомив щось таке, чому той вирішив не опиратися. І очевидно, рано чи пізно суть цих переговорів буде винесена і в публічну площину.

Поки ж Ярош отримає пост радника головнокомандувача збройних сил України і перебуватиме в його підпорядкуванні, про готовність до якого і повідомив.

«Дуже важливо, щоб державні структури між собою порозумілися, бо там — у мене таке відчуття — є деяка конкуренція», — сказав лідер «Правого сектора».

Як відомо, раніше Дмитро Ярош неодноразово критикував Порошенка і навіть погрожував владі третім майданом.

Також і глава ВСУ Віктор Муженко, що став безпосереднім начальником Яроша раніше піддавався різкій критиці з його боку. Лідер «ПС» навіть пропонував розпустити Генштаб після чергового «котла», в якому українські військові понесли величезні втрати.

А в січні Ярош та інші комбати, яких пов'язують з олігархом і екс-губернатором Дніпропетровської області Ігорем Коломойським, виступили із заявою, що створюють паралельний Генштаб, зі штаб-квартирою в Дніпропетровську, але трохи пізніше відмовилися від своїх слів.

Похожие статьи:

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Теги: #ярош
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети