Кінець світу для сьомої Ради

28 ноября 2014
4049 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article6218.jpg

Кінець світу для сьомої Ради.
У Святому Письмі число сім найбільш згадуване – близько 700 раз.
Так саме і у нашому літописному письмі – історії, Господь приділив сьомим органам влади свої найбільш драматичні та бурхливі сторінки.
Пишу ці рядки, бо сам був причетний до Верховної Ради України сьомого скликання, як кандидат-пророк у народні депутати.
Моє тодішнє висування-попередження, хіба що викликало насміх у державних ворохобників. Але, невблаганний час зробив свою справу – грізно підтвердив мої попередження.
Бо Люб'ячий Господь послав нас на Землю не для смерті, а для життя.
А щоб ми були обачними, вказує на небезпеку пошестей числом сім.
Діяльність сьомого по рахунку комуністичного керівника держави (Хрущов, Брежнєв, Черненко, Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович) закінчилася ганебною втечею та приводом до окупації України.
Діяльність Верховної Ради сьомого скликання також закінчилися неприємним сценарієм – достроковим розпуском, не попрацювавши навіть двох років. Вона обрана на чергових виборах 28 жовтня 2012 року. Очікування небезпеки пошестей від цієї Ради, вказувало число дня обрання – чотири рази по сім. Початок своєї роботи вона розпочала під слухи, що буде незабаром робитися кінець світу, ознаменувавши початок своєї бурхливої діяльності диявольським числом 2012.12.12. Сума трьох чисел дванадцять дає два диявольські числа: 666; 666 ( 2; 6+6: 6+6: 6+6).
Цей диявольський знак одразу повинен був насторожити суспільство. Але замість цього, це збіговисько тільки підливало «масло у вогонь».
Богородиця не раз попереджувала про небезпеку Своїми тінями на Годиннику прозріння.
Але, навіть після бурхливого падіння тіней на циферблат Годинника 17.07.2014 року на рейсі МН17, тричі вразивши лайнер «Боїнг 777», вкинувши його на територію недавно зневажених та сплюндрованих синьо-жовтих Знамен Духа Святого, захланні злакомилися ще однією сімкою, котра була у схованці Богородиці. Це – Верховна Рада України сьомого скликання.
25 серпня Богородиця вказала тіню сімки, як сумою чисел дня на Годиннику прозріння, щоб достроково припинити її роботу і призначити нові вибори.
27 жовтня Матір Божа звершила і слух про кінець ворохобної діяльністі Верховної Ради сьомого скликання, вказавши тіню сімки на циферблат Годинника прозріння.
Цього ж дня розпочала роботу Верховна Рада України, чи то восьмого, чи першого скликання. Про це ми достеменно не знаємо.
Але знаємо, що Пречиста Діва нас не полишає.
Не бійтеся. Підійдіть поближче до приладу. Можливо тут Богородиця застереже тіню свого Покрову від такої жахливої державної організації, що звершила багатьом своїм громадянам слухи про кінець світу, якою була Верховна Рада України сьомого скликання.
Благодать Господа нашого Ісуса Христа з усіма Вами! Амінь.
Пророк: Мирослав Копак
28.11.2014 р.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ Україні дефолт? Що буде далі?

ОбществоУ 2050 році настане "маленький" кінець світу

Образование и наукаСтала відома дата кінця світу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk