Карати треба не людей, а тих, хто повідомив про замінування ККП «Шегині» та не евакуював українців, - Рух «Справедливість»

11 сентября 2017
1981 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15937.jpg

«Тітушки», муляжі вибухівки та повідомлення про замінування – так намагалася влади протидіяти активістам, які приїхали у Краківець, а потім — на КПП «Шегині» відстоювати інститут громадянства в Україні та зустрічати Міхаїла Саакашвілі, якого президент Порошенко позбавив українського громадянства.

Аби знизити рівень напруги, було вирішено, що Саакашвілі та його партнери, які напередодні поїхали до нього назустріч в Польщу, повернеться в Україну через інший пропускний пункт. Однак влада не здавалася і потяг Перемишль-Київ, в якому був пан Михайло та сотні звичайних людей, які купили на нього квиток, не випускали з Польщі.

«Представники «Укрзалізниці» грубо порушують законодавство. Тому юристи Руху «Справедливість» звернулися до ГПУ із заявою про злочин. Працівники «Укрзалізниці», по суті, тероризували усіх пасажирів, які знаходилися на потязі. Якщо говорити з міжнародної точки зору, то це — порушення будь-яких міжнародних норм, це — величезний удар по іміджу України», — прокоментував ситуацію координатор Руху Наливайченка, Посол Маркіян Лубківський.

Таким чином, Саакашвілі, нардепи та політики, громадські активісти, які рухалися в Україну всі разом, вирішили їхати автівками. Діставшись до КПП «Шегині» знову наштовхнулися на купу перешкод. Дійшло навіть до того, що посадові особи Держприкордонслужби оповістили політиків про ймовірне замінування контрольно-пропускного пункту. Однак про евакуацію мова не йшла…

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, народний депутат Сергій Власенко та юрист Маркіян Галабала звернулися до начальника Західного регіону Держприкордонслужби України генерала Єгорова з вимогою негайно пропустити людей на територію України, вивівши їх з небезпечної для здоров’я та життя зони. Проте, несподіваноотримали відмову.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко про ймовірне замінування повідомив ще близько 20-тої години 10 вересня: «Жодних антитерористичних заходів не вжито! Мирні громадяни, які навколо нас, не попереджені про вибухівку, якщо вона є, як кажуть. Прикордонники стоять нічим не захищені. Людей ніхто не захищає!» – наголосив він в прямому ефірі одного з українських телеканалів.


Тож 10 вересня на КПП «Шегині» люди, рятуючи своє життя та здоров’я, були змушені самотужки покинути місце ймовірного замінування. І ніхто західний кордон, як про це зараз на всі боки кричить влада, аби мати змогу покарати тих, хто посмів піти проти її волі, не проривав. Тому Рух Наливайченка «Справедливість» створив Штаб правової допомоги тим, хто 10 вересня протестували проти незаконних дій влади і «тітушок» на КПП «Шегині». Юристи надаватимуть безкоштовні консультації кожному, хто цього потребує. Телефон Штабу: +38 (067) 469 65 30, електронна адреса: law@spravedlyvist.com.ua.

Не є порушенням правил перетинання державного кордону України вимушене перетинання держкордону особами, вчинене в стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин. Про це чітко йдеться мова в частині 9 ст. 9 Закону України «Про державний кордон України».

«Ми разом відстояли брутально порушене владою право Михайла Саакашвілі на повернення в Україну. Ми разом відстояли інститут громадянства. Сьогодні разом відстоїмо порушені права кожного, хто зазнає утисків від цієї влади!» — наголошує лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети