Ким є висланий з України "казачок" з "третього Майдану" (ФОТО)

10 июня 2015
2308 просмотров Голосов: 0 Автор:Viktor
article9077.jpg

Служба безпеки України вислала за межі країни організатора акції «Майдан 3.0» Рустама Ташбаева.Depo.ua зібрав деякі факти з біографії цього «протестувальника»

Ким є висланий з України "казачок" з "третього Майдану" (ФОТО)

Рустам Ташбаєв народився у Ленінграді у 1970 році. Закінчив Калінінградське військове училище. Після закінчення училища опинився в Україні, але за деякий час іммігрував до Німеччині, а пізніше — до США, де жив понад 18 років.

Повернувся до України 29 січня 2015 року, позиціонуючи себе як військовий аналітик американського консорціуму Strategem, який нібито готує програму перенавчання ЗСУ.

Ким є висланий з України організатор "третього Майдану" (ФОТО) - фото 1

На своїй сторінці в «Фейсбуці» Ташбаєв почав писати про ситуацію в Україні лише з кінця вересня минулого року, а до цього він публікував фото з мотоциклами. Після приїзду до України він нерідко робив перепис зі сторінки екс-комбата «Донбасу» Семена Семенченка, а той вчора підтримав Ташбаєва, написав пост про початок безстрокової акції.

Цікаво, що перші згадки про Ташбаєва на Майдані датовані відео-звітами за 25 травня такої собі блогерки Олі Альошиної, уродженки і громадянки Росії, зареєстрованої на сервісі Ютуб наприкінці грудня 2014 року, тобто за місяць до приїзду Ташбаєва в Україну.

Ким є висланий з України організатор "третього Майдану" (ФОТО) - фото 2

Позиція експертів однозначна. Зокрема, у своєму пості в «Фейсбук» Карл Волох розповів історію, у якій назвав фактичним замовником цієї провокації кума Путіна Віктора Медведчука. «Мій водій, який провів вікенд у селі, вирішив надолужити згаяне в політичному житті країни і запитав:

— А чого хотіли ці, які намети вчора на Майдані ставили?

— Сказали, що вони третій Майдан, — відповів я.

— Значить, наступні, які з наметами прийдуть, будуть вже четвертий?

Тут і мені стало цікаво, як питання нумерації вирішив для себе товариш Медведчук і отримує він надбавки за порядковий номер своїх нехитрих фрік-шоу».

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети