Коли мова йде про звільнення заручників і полонених, чужого болю не існує - Наливайченко

3 декабря 2017
401 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16484.jpg

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає принциповим, щоб наріжним каменем у будь-яких переговорах щодо припинення російської агресії та відновлення територіальної цілісності України було звільнення з полону, з заручництва наших людей. Про це політик написав у своєму блозі на LB.ua:

«З перших днів агресії Росії на сході України ворог вбивав, калічив і катував наших громадян. Фактично одразу одним із методів терору та шантажу з боку агресора стало захоплення людей у полон, заручництво».

Наливайченко нагадав про створення у 2014 році при СБУ Міжвідомчого центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти, який допоміг українським родинам віднайти інформацію про своїх рідних і повернути їх додому.

«Попри те, що це була складна і не відома до того часу для СБУ робота, ми пропускали її через власне серце, бо добре розуміли, що переживають українські родини, які чекають на повернення своїх найрідніших», — підкреслив він.

 блог: https://lb.ua/blog/valentyn_nalyvaychenko/383589_koli_mova_yde_pro_zvilnennya.html

Похожие статьи:

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети