Костянтин Бєдовой: байдужість вбиває!

8 апреля 2019
792 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18489.jpg

Друзі, я нікому не хочу нав‘язувати свою точку зору. Кожний має право  і навіть обов‘язок самостійно дивитись на оточуючий нас світ, і мати власне бачення.

Але у час, коли прямі і відверті заклики до вбивств і катувань громадян України за їх політичні погляди від кримінальних ескадронів смерті Петра Порошенка, при повній бездіяльності органів державної влади — стали реальністю. Ми просто не маємо права не зробити свій вибір, навіть не між кандидатами в президенти, а між свободною країною і кримінальною окупацією!

Тому, будь ласка, всі ті, хто своєю позицією, як от цей «пан генерал», фактично здають свободу і незалежність України — відпишіться і вийдіть з друзів!

Прочитайте це повідомлення і зрозумійте мою громадянську позицію.

Отаке от повідомлення  надійшло в "приват" від такого собі «пана генерала»: "Дивився погоджувальну раду ВР України. Юля МОЛОДЕЦЬ! Нікого не підтримує. У другому турі не піду голосувати і буду закликати усіх так поступати!!! Скоти вони усі! Наша надія вибори до ВР України!"...

P.S Коли вас будуть "ставити раком", грабувати, принижувати, позбавляти життя… Згадайте мене. Згадайте ці рядки… Зрозумієте, але вже буде запізно! 

Похожие статьи:

Политические статьиЗгуртована ідеєю команда однодумців

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьи«Перемога – за Справедливістю, Гідністю та Честю!» – майданівець Костянтин Бєдовой

Политические статьи«Вимагаємо покарання!»

Политические статьиМайбутє держави – за молоддю!

Теги: бєдовой
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети