Кримінальні зв’язки вугільного мафіозі Сергія Возного. Розслідування

17 октября 2017
14246 просмотров Голосов: 0 Автор:Volodymyr Borysenko
article16149.jpg

Після появи резонансного матеріалу про те, що організатор вугільної мафії, депутат Києво-Святошинської районної ради Сергій Возний труїть димом мешканців Житомирщини і розширює шкідливе виробництво під Київ (http://vremya.eu/stati/politicheskie-stati/vug-lna-maf-ja-deputat-rairadi-perenosit.html), появилося багато інформації про те, хто насправді Сергій Возний та з ким він пов’язаний. Про це детальніше.

Найбагатший депутат, найбільший землевласник Києво-Святошинської районної ради і голова фракції «Нові обличчя» показав себе не з найкращого боку. За ним тягнеться цілий шлейф ганебних компрометуючих фактів. Будучи головою РДА, він намагався здійснити рейдерське захоплення місцевого управління ЖКГ з метою змінити в обхід районної ради його керівництво і зайти на полігон твердих побутових відходів у селі Тарасівка. Коли атака провалилася, Возний влаштував для управління ряд перевірок КРУ.

Як член комісії з питань містобудування, він пов’язаний із очільником партії «Нові обличчя», мером Ірпеня Володимиром Карплюком та великим будівельним бізнесом. Сам Возний живе в смт. Гостомель, яке контролює Карплюк.

Сергій Возний є виконавчим директором ТОВ «Екоенергопром», яке також без належних документів займається лісозаготівлями і виробляє паливні гранули із хвойних порід деревини у Рівненській та Житомирській областях. Дана компанія зареєстрована за адресою, що є місцем масової реєстрації юридичних осіб, а одним із її власників є Довгань Лідія Полікарпівна (проживає в смт. Гостомель), яка разом із своїм чоловіком Довганем Олегом та Аллою Возною виступають засновниками, власниками або вигодоодержувачами більшості компаній Сергія Возного.

Цікаво, що Олег Довгань не так давно шукав роботу менеджера з продажу (https://www.work.ua/resumes/616803/) із зарплатнею в 2000 грн. в місяць, а до того працював звичайним продавцем магазину. І раптом став власником цілого ряду підприємств. Співпадіння? Скоріш за все, такий кар’єрний зліт пояснюється тим, що це звичайна підставна особа, на яку зареєстровано бізнес чиновника.

Сергій Возний є керівником Громадської Організації "Орхуська лісогосподарська спілка України" (ЄДРПОУ 40761297, м.Вишневе, вул. Лесі Українки 74, офіс 190).

В реєстрах вказаний контактний телефон організації 0930024448, власником якого є Олександр Боришкевич (https://www.facebook.com/BoryshkevychOlexandr), член партії «Нові обличчя», екс-керівник «молодіжки» УДАРу, голова ГО «1991». Цей же номер прив’язаний до його сторінки на фейсбук:

Представник ГО Король Наталія Іванівна входить до громадської ради при Києво-Святошинській РДА і лобіює інтереси Сергія Возного. Засновником даної ГО є такий собі Галунга Іван Дмитрович. Із ним тісно пов’язаний Сергій Возний і Олександр Боришкевич (див. схему зв’язків Сергія Возного).

Відомий шахрай і фігурант багатьох кримінальних справ із Донецька, Галунга є членом ГО «Народний люстратор» та засновником ГО «Народний Люстраційний центр», і навіть подавався в Раду Громадського контролю при НАБУ. В 2008 році він призначений керівником Донецької міської парторганізації ВО Батьківщина (http://novosti.dn.ua/news/50504-u-doneckykh-byutovcev-novyy-predsedatel). З цієї посади його потім зняли за привласнення і розтрату мільйонів гривень, виділених партією на проведення президентських виборів в Донецьку в 2010 році.

До цього Іван Галунга (http://k-z.com.ua/pravovoi-aktsent/38207-kriminalnij-alfons-ta-shakhraj-z-donetska-rvetsya-do-gromadskikh-radnikiv-v-nabu) займався масовим продажем людей, а саме молодих дівчат за кордон. Кримінальна справа № 67-648, відкрита в 2000 році прокуратурою Донецької області за ст. ст. 124-1 ч.2 КК України «Торгівля людьми» (тепер це ст. 149 КК України). Про це вийшло чудове журналістське розслідування (http://pro-test.org.ua/index.php?id=5005&;show=news&newsid=38954), яке повністю довело дані факти.

Стаття проілюстрована довідками з бази даних УБОЗу (див нижче), з якої стає зрозуміло про кримінальне минуле партнера Сергія Возного Івана Галунги. Крім торгівлі людьми, він ухилявся від сплати податків, збивав людей на власному автомобілі, а також «прославився» тим, що організував збір коштів на встановлення пам'ятника донецьким жінкам-шахтарям, які відновлювали місто після Другої світової війни. Зібрані кошти також були привласнені Галунгою, а пам’ятник так і не з’явився.

 

Наразі він є членом Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації. Загалом, в діючій Громадській раді при Києво-Святошинській РДА нараховується троє людей Сергія Возного: Галунга Іван Дмитрович (ГО Народний люстраційний центр), Король Наталія Іванівна (ГО Орхуська лісогосподарська спілка України), Кучинська Тетяна Миколаївна (Київська обласна громадська організація інвалідів Громадський Актив Київщини). І це тільки те, що відомо, насправді Возний має чималий вплив на різні структури Києво-Святошинського району, і на дуже багато посад поставив своїх людей, про яких ще варто дізнатися.

На момент перебування головою Києво-Святошинської РДА, заступником Возного був Іскоростенський Анатолій Миколайович  – член Партії Регіонів і один із керівників її Києво-Святошинської організації, близький друг екс-ректора податкової академії Петра Мельника. ЗМІ пишуть, що свого часу він примушував до вступу в ПР вчителів та медиків, безпосередньо займався формуванням загонів «тітушок» і організацією «антимайдану», а також був «смотрящим» від Возного (http://vlasti.net/news/194054).

Після того, як Іскоростенський разом з Сергієм Возним намагалися «віджати» землю навколо озера Крючок в с.Крюківщина і місцевих мешканців били «тітушки», жителі села зібралися і влаштували Іскоростенському сміттєву люстрацію (http://politrada.org/dossier/Anatolij-Nikolaevich-Iskorostenskij/).

На всіх виборах Сергія Возного рекламує псевдотелеканал «ПравдаТУТ» його однопартійця по партії «Нові обличчя», відомого шахрая та афериста Івана Гришина.

Даний «телеканал» є рупором місцевих князьків, фінансових груп і регіональних забудовників, відкрито лобіює їхні інтереси, подаючи в ефір замовні матеріали та проплачені сюжети. Стає зрозуміло, чому Іван Гришин уникає відповіді, звідки він, екс-спортсмен, взяв гроші на телеканал. Додаткові докази шахрайства Івана Гришина – факти наявності ряду судових ухвал Господарського суду Київської області стосовно телеканалу «ПравдаТУТ»:

— рішення за позовом державного підприємства «Укркосмос» до ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут» від 28.11.2016 №685/2016 про стягнення 238 671,77 грн. заборгованості за контрактом №12/2015 про надання послуг з технічного забезпечення передачі ТВ сигналу через супутник від 01.12.2015;

-рішення за позовом ТОВ «Петрівський квартал» до ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут» у справі № 911/4103/16 про стягнення 152675,34 грн. через неналежне виконання відповідачем умов Договору про поворотну фінансову допомогу № 23/03 від 23.03.2016, в частині своєчасного повернення грошових коштів, у зв'язку з чим у відповідача перед позивачем утворилась заборгованість в сумі 150000,00 грн., з огляду на наявність якої позивачем нараховані 2675,34 грн. 3 % річних;

-рішення від 22 лютого 2017 р. у справі № 911/4253/16 за позовом ТОВ «Мега-ПоліграфВ» до ТОВ «Інформаційне агентство «ПравдаТУТ» про стягнення 18 083, 03 грн. через неналежне виконанням відповідачем свого обов'язку щодо оплати за виконані позивачем роботи згідно договору поліграфічного підряду № ПД-7 від 26.01.2016 р.

Стає зрозуміло, чому за Гришиним та його псевдоканалом чорною тінню тягнеться таке явище, як постійна невиплата зарплат працівникам (http://irpen.net.ua/item/2122-my-nauchim-pravdatut-i-grishina-uvazhat-prava-rabotnikov-zavtra-projdet-aktsiya-v-podderzhku-nezakonno-uvolennykh-zhurnalistov), через що навіть був конфлікт. Від махінацій Гришина постраждали сотні журналістів, які місяцями чесно працювали, а натомість були звільнені і залишені без коштів. Замість того, щоб виплачувати зарплату працівникам, Гришин за ці кошти відкриває представництво каналу в Львові із загальним статутним капіталом більше половини мільйона гривень, і пафосно заявляє, що канал розвивається в той час, коли підприємство влізло в боги і не може виплатити людям зарплату.

Ось такий місцевий симбіоз влади, криміналу і псевдожурналістики, прикритий демагогією, підставними особами та боротьбою за владні крісла. І поки влада та правоохоронні органи не поставлять собі чітку мету припинити незаконну діяльність таких осіб, а суспільство не виробить імунітет до їхньої брехні, Україна не зможе вибратися із багна корупції і беззаконня.

P.S.: Питання притягнення Сергія Возного до кримінальної відповідальності за незаконне випалювання деревного вугілля без відповідних дозволів та завдання шкоди екології на Житомирщині та під Києвом залишається відкритим.

Похожие статьи:

ПроисшествияОлексій Колесник покінчив життя самогубством

Новости ПреступностиБерегитесь опасных знакомств в интернете.Бердянск.Знакомство с разбоем

Политические статьиЧто скрывает глава организации "Стоп корупция"

ПроисшествияНовый вид угона машин в Киеве

ОбществоПодросток обманул более 65 человек

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети