Крим: проросійські активісти полюють за посланниками ООН та ОБСЄ

6 марта 2014
5483 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4088.jpg

Російські націоналісти в Криму побоюються, що в результаті міжнародного договору вони опиняться під владою Києва і їм доведеться відмовитися від мрії стати частиною РФ, пише Нікола Ломбардоцці в статті, опублікованій в газеті «La Repubblica».

— Ракети крейсера «Москва» націлені на узбережжя в районі Феодосії. Українська військова, яка все ще несе варту в старій цементній будці, вражена: «Але як же так? По ТБ говорять про угоду, а ці входять в порт!». У димку проглядаються обриси ще восьми російських військових кораблів, що прямують в затоку, де селянські будівлі оточили забутий пост. Кораблі знаходяться всього лише в двох милях від берега, вони ніколи не підходили так близько до самої західної частини Кримського півострова, — пише автор статті.

— На терасі претензійного готелю «Крісті», побудованого в декількох сотнях метрів від військового об'єкта, персонал у відсутність постояльців святкує прибуття «наших». Всі співробітники сходяться в одному: «Папа нас не кине». «Папа», цілком очевидно — це Путін. І впевненість, з якою вимовляється ця фраза, є підтвердженням того, що Крим вже ніколи не буде таким, як раніше. Окупація, яку Москва заперечує, відродила давні надії, мрії, які вже здавалися нездійсненними. Повернутися назад буде нелегко, — зазначає журналіст.

— Російські солдати сховалися, щоб не хвилювати дипломатів-посередників. Але збільшилася кількість блокпостів козаків, студентів, добровольців так званої «армії оборони Криму», до складу якої входять беззбройні російські активісти, які не так спокійні, як їхні друзі у формі. Вони побоюються, що «фашисти з Києва» можуть перешкодити здійсненню проекту більш широкої автономії півострова і, може бути, остаточного повернення до Батьківщини-матері. Вони подають сигнали навіть «Папі», здійснюючи вчинки, яких російським військовим наказано ретельно уникати. Вони кричать, погрожують, вимагають, щоб Захід не втручався, — пише автор статті.

— Вчора в центрі Сімферополя вони переслідували і налякали дипломата, який звик до складних ситуацій, — голландця Роберта Серрі, спеціального представника ООН. Проросійські активісти шукають посланників ОБСЄ, які прибули до Криму, щоб бути посередником, обговорювати, налагоджувати стосунки. В цьому переконалася Дуня Міятович, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ: натовп збуджених людей перехопив її в холі готелю «Україна». Вони вигукували проросійські гасла, не застосовували фізичного насильства, але грубо попередили: «Повертайся додому». Такий же прийом очікує військових експертів ОБСЄ, які вже прибули в Київ і хотіли б своїми очима побачити закамуфльовану російську окупацію, — йдеться в статті.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk