Ляшко - іди на фронт або закрий рот

13 сентября 2014
8735 просмотров Голосов: 0 Автор:NIKOL
article5577.jpg

Як американського запроданця та розпалювача війни!

Вас чекає «Гілляка» біля першого каштана на Хрещатику!

Народ України вже довів свою силу і здатність визначати хто ворог, а хто друг. Сьогодні, коли президент робить необхідні кроки до встановлення миру на Донбасі, знаходяться ті, хто готовий на будь-яку підлість з єдиною метою — продовжити вбивство людей. Назвати людину, яка закликає до продовження війни, патріотом України — це буде образою для всього народу, який втомився від війни і не хоче продовження кривавого бенкету щедро оплачуваного з-за кордону.

Пан Ляшко — це звернення до Вас — припиніть заклики до війни, стримайте свій войовничий запал, відкиньте убік політичні амбіції. Ви вмієте красиво говорити і змогли переконати частину українського народу в тому, що Ви ідейний борець за справедливість. Проте всіх обдурити Вам не вдалося і більшість розуміє, що Ви не більш, ніж маріонетка в руках Ваших заокеанських господарів. Для Вас пишуть гарні сценарії, але це тільки слова, ні чого хорошого для країни Ви не зробили. Сьогодні Ви закликаєте вбивати українців на Донбасі тільки за те, що вони не хочуть жити з владою, в якій є місце Вам і Вам подібним.

Ви, пане Ляшко, постійно стверджуєте, що живете на зарплату, але тоді поясніть, за чий рахунок Ви утримуєте партію, хто платить за утримання створених Вами батальйонів — хто цей щедрий спонсор???

Вся Ваша політична кар'єра — це заздрість до людей, які можуть говорити і робити, Вам це не дано.

Ви брехун і провокатор, який готовий на все лише б виконати накази господарів. Народ України — не вірте словами цієї людини, він готовий посилати на смерть бійців батальйонів, які він же і створив для задоволення власних амбіцій. Цей чоловік готовий і далі проливати кров мирних громадян для нього це не більше ніж реалізація замовлення.

Прийшов час подарувати Ляшко БТР і відправити на фронт, але є величезний сумнів у тому, що він доїде до місць боїв і не втече. Пан Ляшко пам'ятайте, що народ України не простить Вам тих жертв, які повністю на Вашій совісті і можете бути впевнені, що Ваші американські господарі не поворухнуть і пальцем, щоб врятувати Вашу продажну душу. Ви не патріот України,

Ви зрадник і Вас, як зрадника Батьківщини і розпалювача війни чекає гілляка на першому каштані на Хрещатику біля Майдану. Народ України не забуде і не пробачить!!!

Похожие статьи:

Малый и средний бизнес в УкраинеМалий та середній бізнес очима кандидатів у Президенти

Новости КиеваРаді запропонували заборонити «Партію регіонів» і «Компартію України»

Новости ОбществаЛяшко провозгласил себя лидером Украины и стал нетолерантным

Новости Общества​У Донецьку пройшов мітинг «З молитвою за Україну» із гігантським прапором України (ФОТО+ВІДЕО)

Новости УкраиныМВС України попередило депутата Олега Ляшка про відповідальність за погрози на адресу міліції

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk