Лубківський: одна з ключових тем на переговорах G 20 – Україна

8 июля 2017
785 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15515.jpg

Україна — одна з ключових тем на переговорах "Великої двадцятки".  Про це в ефірі телеканалу 112.ua заявив координатор Руху «Справедливість», посол Маркіян Лубківський.

«Призначення посла Курта Волкера спеціальним представником США по Україні, про яке стало відомо перед зустріччю президентів Трампа і Путіна, – це чіткий позитивний сигнал світові. Україна на порядку денному і у сфері геополітичних інтересів США», — вважає Лубківський.

Він підкреслив важливість запровадження посади спецпредставника, якої не було до цього часу, адже США традиційно вважают, що європейські проблеми має розв'язувати сама Європа.

«Мій досвід роботи у балканських країнах переконує мене: такі призначення свідчать про те, що президент Трамп хоче бути саме тим президентом, який зможе припинити військовий конфлікт і агресію з боку Росії. Кільце навколо РФ стискається. США і міжнародне співтовариство стискають руку на шиї Росії, змушуючи приймати міжнародні правила співіснування. Таким чином змушуючи Росію припинити агресію», — зауважив дипломат.

Похожие статьи:

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети