Лубківський: примушування до миру – класична поведінка США

10 июля 2017
889 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15536.jpg

Запам’ятайте цю фразу: примушування до миру — це дуже важлива тактика і стратегія США, наголосив в ефірі каналу "112. Україна" координатор Руху "Справедливість", посол Маркіян Лубківський.

Він підкреслив, що "тактику примушування до миру" Сполучені Штати використовували неодноразово, якщо мова йшла про ті чи інші режими, чи конфлікти: "Власне, зараз США будуть вести так звану “човникову дипломатію”, яку реалізовуватиме новопризначений спецпредставник по Україні Курт Волкер. Він декілька днів перебуватиме в Києві, далі — працюватиме з російською стороною".

Слід очікувати активних кроків: США не будуть зволікати зі швидкими рішеннями та діями. "Але що важливо, дуже важливо для України. Мова йтиме про компроміси. Очевидно, що США очікуватимуть на компроміси як від Росії, так і від України. І тут надзвичайно важливо для української влади не піти на компроміси у таких питаннях, як територіальна цілісніть і суверенітет, відновлення наших територій", — підкреслює Маркіян Лубківський.

 

Похожие статьи:

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиУкраїнська сторона не несе відповідальності за інцидент з місією ОБСЄ під Луганськом, - М. Лубківський (відео)

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети