М. Лубківський: Це сором, а не дипломатія!

10 октября 2017
2729 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16108.jpg

Глава МЗС Угорщини, по суті, "плюнув" в обличчя Клімкіну, а відтак - усій Україні

Міністр закордонних справ України не може випадково дізнаватися про приїзд свого закордонного колеги.

Про це заявив координатор руху «Справедливість», посол Маркіян Лубківський, коментуючи «сором'язливе повідомлення в Twitter міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про те, що він, мовляв, «дізнався про плани угорського колеги відвідати Закарпаття». Тут же наш міністр поновив «пропозицію поїхати разом, вислухати угорську громаду та розпочати предметний діалог».

«Перший коментар. Не може Міністр закордонних справ випадково «дізнаватися» про приїзд на його територію свого колеги без попереднього погодження такого приїзду — існує міжнародно прийнята протокольна процедура!» — зауважив М. Лубківський.

На переконання дипломата,  коли міністр закордонних справ та зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто відмовився зустрічатися з Павлом Клімкіним на території України, він, по суті, «плюнув» в обличчя Клімкіну, а відтак, Україні і всім нам!

«Це — нечувана в дипломатії зневага! Нечуваний прецедент!!!

Що мав би зробити Клімкін? Повідомити угорського колегу про неможливість прийняти його в Україні. Через відмову проведення двосторонньої зустрічі! Це було б правильно і гідно! Так зробили б усі, але не ми!

А наш міністр втерся! Це сором, пане міністре, а не дипломатія!!!»,  наголосив координатор руху «Справедливість». 

Похожие статьи:

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети