Міжнародні партнери зацікавлені у використанні досвіду українського ПДМШ

7 июля 2017
627 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15503.jpg

Про це, зокрема, йшла мова під час відвідання таллінської Північно-Естонської лікарні та зустрічі з її головним лікарем Андрусом Реммельгом.

Діяльність Першого добровольчого медичного шпиталю імені Пирогова (ПДМШ) викликала неабияку зацікавленість естонської сторони. У Таллінні існує схожий волонтерських рух — Estonian Disaster Medical Unit (EDMU) – медицина катастроф. Представники EDMU хочуть уже ближчим часом відвідати Україну, щоб перейняти унікальний досвід наших медиків-добровольців.

За словами Валентина Наливайченка, "набуті на фронті знання та вміння ПДМШ можуть успішно використовуватися як окремими країнами, так і міжнародними організаціями, зокрема ООН".

Похожие статьи:

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети