Молодь Гостомеля, що на Київщині долучилась до проведення акції "Вимагаємо Справедливості"

28 декабря 2017
1172 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16642.jpg

Київська обласна організація Справедливості, яку очолює Костянтин Бєдовой провела лінійку громадських заходів, які стали реакцією на журналістське розслідування, відоме як Райські папери — Paradise Papers («Документи райських островів»).

Сьогодні партійці та активісти разом з прихильниками провели акцію "Вимагаємо справедливості!" в Гостомелі, що на Київщині.

Метою цієї акції є привернення уваги населення до нахабного грабунку країни та тотальної брехні влади.

«Вже понад два роки Громадсько-політичний Рух «Справедливість» діє аби притягнути до кримінальної відповідальності офшорників у владі, не зважаючи на їх ранги та посади» — наголосив керівник Ірпінської міської парторганізації Микола Чернявський.

У документах, які журналісти пред'явили світові — ті бізнесмени і політики, які, уникаючи податків, приховали свої статки в офшорах.

Серед низки олігархів, на жаль, знову фігурує прізвище Президента України, і це обурює простих громадян.

У людей викликає гнів те, що після недавнього скандалу, українські фігуранти офшорних списків палець об палець не вдарили, щоб повернути кошти в Україну, а Генпрокуратура та НАБУ ніяк на це не реагує.

Більше того, розслідування журналістів переконує, що гроші виведені в офшори мабуть з метою ухиляння від сплати податків.

Як так може бути, адже в країні фактично йде війна і народ збирає на армію по копійці? Податковий рай для обраних — це падіння рівня життя для 99% суспільства.

«Давайте разом, пліч-о-пліч боротися за гідне життя!» — закликав небайдужий містянин Гостомелю – прихильник Руху «Справедливість Ігор Власюк.

«Розбудова партійної організації є динамічною, адже з кожним днем до Руху долучаються нові партійні осередки, ось вже скоро буде зареєстровано первинний партійний осередок в Гостомелі» — зазначив Микола Чернявський.

Зростання популярності Руху «Справедливість» є тенденцією змін політичних уподобань середнього класу, адже в політичний Рух приходять молоді обличчя.

Є переконання, що молодь Гостомеля готова брати на себе відповідальність за своє майбутнє, та має намір йти у владу, щоб не давати можливість "гречці перемагати"!

 

Похожие статьи:

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети