МВФ направить в Україну спеціальних аудиторів, - Наливайченко (відео)

31 марта 2017
957 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14808.jpg

МВФ найближчим часом планує направити в Україну спеціальних аудиторів. Заявив в ефірі телеканалу "112. Україна" лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

"Міжнародний валютний фонд найближчим часом надішле в Україну для перевірки спеціальних аудиторів, які перевірять, як використовувалися попередні кредити  і чи не було при цьому корупції", — сказав В. Наливайченко. 

Він також наголосив, що міжнародні та фінансові партнери розглядають боротьбу з корупцією в Україні як головну і вичерпну  умову подальшої співпраці з країною.

"Аудит МВФ приїде, але до цього  і Україна, українські антикорупційні органи мають вичистити ці стайні, показати, що в Україні теж розслідують корупційні справи", — зазначив лідер Руху "Справедливість".

Коментуючи обшуки у Нацбанку, Наливайченко повідомив, що ФБР надає допомогу у розслідуванні корупції в НБУ.

"Американські партнери, ФБР співпрацює з НАБУ. Я не буду говорити більше, щоб не відкрити їхніх таємниць, скажу, що їх цікавить питання незаконного використання офшорів на Віргінських островах,  які використовувала безпосередньо пані Гонтарєва або її наближені особи з бізнесу", — сказав він.

При цьому він наголосив, що Нацбанк – це національний регулятор готівкового та безготівкового ринку України. "Але якщо там заводиться корупціонер, та ще й на горі, якщо там використовують офшори – ну, то про що ми говоримо. Це руйнація в принципі грошово-кредитної системи держави", — зазначив В. Наливайченко. 

 

Похожие статьи:

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети