На Дніпропетровщині Порошенко рубає сук, на якому сидить, - Купрій

5 апреля 2015
2116 просмотров Голосов: 2 Автор:Вова Шешурак
article8145.jpg

Логічно, що зі зміною глави Дніпропетровської облдержадміністрації повинні були відбутися кадрові перестановки в окремих районах області. Однак, замість того, щоб підтримати голів райдержадміністрацій, які забезпечили перемогу «Блоку Петра Порошенка», їх звільнили з посад. За іронією долі, і напевно зі злим умислом залишили тих, хто грає на боці «Опозиційного блоку», про це на своїй сторінці в соцмережі пише народний депутат України Віталій Купрій.

«Зазначена ситуація безпосередньо стосується мого 29-го виборчого округу — Петриківського та Дніпропетровського районів. Не можу сказати, що я не мав зауважень до роботи колишніх голів райдержадміністрацій Андрія Стовбченка та Едуарда Підлубного. У певних принципових питаннях захисту інтересів сільських громад у нас навіть були конфліктні ситуації. Однак ми знаходили спільну мову і рухалися вперед.

В даний час ситуація під загрозою вибуху. У мене з'явилася інформація, що Петро Порошенко розглядає на вакантні посади голів РДА на Дніпропетровщині колишніх регіоналів, представників клану Януковича. Зокрема йдеться про депутата облради Віктора Шинкевича.

Ця людина пройшла тернистий шлях зміни своєї політичної орієнтації від Нашої України Ющенка до Партії регіонів Януковича. У 2006 році він вже обіймав посаду голови Дніпропетровської РДА та нажив собі славу «шінковальщика» земель громади. До цих пір громада району пам'ятає, як усього за кілька місяців його управління, були наліво і направо роздані сотні гектар земель. Після перевірки Держкомземом угод Шинкевича із землею в 2008 році навіть було порушено кримінальні справи. Однак після обрання депутатом облради від ПР і приходом Януковича до влади, ці справи були спущені на гальмах », — повідомляє Купрій.

Серед «перемог» Шинкевича також є доведення до банкрутства виробничого об'єднання «Днепросельбудіндустрія» і приватизація його за копійки. А потім паразитування на бюджетних грошах і корупційні оборудки в будівництві. Тут, зокрема, можна згадати про провал програми «Доступне житло», коли замість будівництва шістнадцяти багатоповерхових будинків фірмою Шинкевича був побудований всього один. Куди поділися бюджетні кошти, передбачені для безкоштовного надання житла малозабезпеченим верствам населення, всім зрозуміло.

«Якщо такі, як Шинкевич, переконають Президента України призначити їх на державні посади, то БПП отримає від жителів області шалений опір і гарантовану поразку на майбутніх місцевих виборах. Ми не допустимо повернення реваншистів і казнокрадів. Режим Януковича має піти в минуле разом зі своїми собаками! », — додає Купрій.

Похожие статьи:

Политические статьиПорошенко пішов війною проти Авакова.

Политические статьиУкраїнський президент планує залучити екс-регіоналів з "Опозиційного блоку" попрацювати над новою Конституцією.

Политические статьиЯценюк і Меркель квапляться провести вибори в Донбасі.

Политические статьиПариж звинуватив Київ у невиконанні зобов'язань по "мінським угодам"

Политические статьиКолесніков залишив Партію регіонів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети