На Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

13 октября 2017
1336 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16135.jpg

Тернопільський окружний адмінсуд задовольнив позов Лановецької районної організації Руху В. Наливайченка та включив до виборчого списку двох кандидатів у депутати Лановецької міської ради від “Справедливості”.

Як пояснив юрист Тернопільської обласної організації партії Олександр Печений, виборча комісія виключила зі списку кандидатів Руху “Справедливість” на надуманих незаконних підставах і це доводить рішення суду.

Виносячи рішення, Лановецька міська виборча комісія зняла з виборів Голоду Олександра Степановича та Кухарську Тетяну Григорівну, оминула увагою рішення Лановецької районної ВК, яким напередодні їх виключили з виборчих списків від 25 жовтня 2015 року інших політичних партій.

“Разом із двома нашими кандидатами із виборчих списків зняли ще кількох представників різних політсил. Я вважаю, що це було зроблено для замилювання очей, бо рівень підтримки Олександра Голоди і Тетяни Кухарської у Ланівцях значно вищий, ніж у інших кандидатів”, — прокоментував ситуацію керівник Секретаріату Руху В. Наливайченка Руслан Колєсніков.

У Русі “Справедливість” також подякували Комітету виборців України за те, що не залишили поза увагою звернення та надали ситуації певного розголосу.

Похожие статьи:

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиНе потрібно створювати ворогів, там де можна цього не робити, - Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети