Наливайченко: Держава має допомагати адресно й кожному, хто потребує захисту!

29 марта 2019
305 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18450.jpg

Держава має гарантувати дітям з особливими потребами доступ до якісної освіти, в тому числі і вищої, а далі забезпечити повну соціалізацію, включення кожної такої дитини в українське суспільство.

Про це кандидат у президенти Валентин Наливайченко заявив сьогодні у м. Вишневе Київської області.

В останній день передвиборчої агітації він зустрівся з батьками дітей з особливими потребами, які попросили допомогти з приміщенням для Інклюзивно-ресурсного центру Києво-Святошинського району. Центр існує фактично лише на папері: на 8 кв. метрах, де поміщаються лише два столи. Усі звернення до влади з проханням виділити більше приміщення, де б діти могли займатися з педагогами, не принесли результатів.

«Це не припустимо! Влада повинна поіменно знати усіх мам і тат, усіх діток, яким потрібна допомога», – вважає Наливайченко.

Він наголосив, що має бути розроблена і належно профінансована з бюджету національна програма підтримки родинам, де є дітки з особливими потребами.

«Маю на увазі зниження на 50% комунальних тарифів для сімей, що мають дітей з інвалідністю підгрупи “А”, забезпечення безкоштовними ліками та засобами гігієни. Я вже не говорю про безбар’єрність – пандуси, підйомники – це питання вже давно мало бути закрите у нашому суспільстві», – сказав Наливайченко.

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети