Наливайченко: державну підтримку політичних заручників та членів їхніх родин слід закріпити законом

3 декабря 2017
660 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16483.jpg

Слід законодавчо передбачити державну підтримку політичних заручників та членів їхніх родин. Так вважає лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Сплата за адвокатські послуги, витрати на відвідування, медичне забезпечення, реабілітація і таке інше – мають стати справою держави, а не лягати тягарем на бюджети нещасних родин заручників. Держава має допомагати своїм громадянам – це її основна функція!», — наголосив політик у своєму блозі на LB.ua

Наливайченко наполягає на створенні окремої державної інституції (спеціальний департамент Мінюсту чи МЗС, або міжвідомчий орган чи офіс Спеціального Уповноваженого з питань заручників), яка б опікувалася правами політичних заручників, членів їх сімей, а також забезпечувала юридичний супровід кожної такої справи.

Частиною цього законопроекту має стати національний санкційний список стосовно іноземних осіб, які причетні до неправомірного затримання, ув‘язнення та засудження політичних заручників (аналог списку Магнітського).

«Ці списки мають щорічно надаватися нашим міжнародним партнерам та інституціям для запровадження відповідних санкцій з їхнього боку та посилення тиску. Знущання над українцями не повинні бути безкарними!»,- зазначив політик.


Коли мова йде про звільнення заручників і полонених, чужого болю не існує — Наливайченко

 
Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає принциповим, щоб наріжним каменем у будь-яких переговорах щодо припинення російської агресії та відновлення територіальної цілісності України було звільнення з полону, з заручництва наших людей. Про це політик написав у своєму блозі на LB.ua:

«З перших днів агресії Росії на сході України ворог вбивав, калічив і катував наших громадян. Фактично одразу одним із методів терору та шантажу з боку агресора стало захоплення людей у полон, заручництво».

 
Наливайченко нагадав про створення у 2014 році при СБУ Міжвідомчого центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та пошуку зниклих безвісти, який допоміг українським родинам віднайти інформацію про своїх рідних і повернути їх додому.

«Попри те, що це була складна і не відома до того часу для СБУ робота, ми пропускали її через власне серце, бо добре розуміли, що переживають українські родини, які чекають на повернення своїх найрідніших», — підкреслив він.

 блог: https://lb.ua/blog/valentyn_nalyvaychenko/383589_koli_mova_yde_pro_zvilnennya.html

Похожие статьи:

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети