Наливайченко: код демократії - це чесність та справедливість. Із собою, з людьми, з нащадками

13 марта 2017
1924 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14673.jpg

Митрополит Філарет освятив урочисте зібрання і закликав українців до єднання: «Історія свідчить, нас перемагали тоді, коли ми були не об'єднанні. Треба єднатися навколо української держави. Як казав поет «Об‘єднаємося, брати мої».
 

Виступаючи перед патріотами Валентин Наливайченко наголосив: «Шевченко сьогодні, не тільки університет навпроти і не тільки Кобзар на полиці. Шевченко – той, хто єднає усіх нас. Надихає бути сильними, вірити в Бога і йти в перед з відчуттям гідності та справедливості. Код демократії  сьогодні — це чесність та справедливість. Із собою, з людьми, з нащадками», — заявив лідер руху «Справедливість»

Керівник Київської обласної регіональної парторганізації Руху “Справедливість» Костянтин Бєдовой зазначив: «Нам потрібна зміна політичної еліти. До влади повинні прийти нові, порядні люди. Вся система державної влади має бути повністю реформована таким чином, щоб унеможливити паразитування на суспільcтві раз і на завжди! Для того, щоб ці вкрай необхідні зміни відбулися, треба заслужити віру людей."

 Від Голови партії «Патріот» Миколи Голомші та голови ВУТ «Просвіта» Павла Мовчана прозвучав заклик до єднання. Останній зауважив: «Нам потрібен національний лідер. І цей лідер виступав щойно. Цей лідер Валентин Наливайченко».

Урочистості  в центрі Києва, де лунали вірші геніального Тараса відбулися за присутності значної кількості правоохоронців та спецтехніки.

 9 березня виповнюється 203 роки з дня народження Тараса Шевченка. Інститут національної пам'яті підготував законопроект, за яким день народження Кобзаря можуть зробити державним святом в Україні та вихідним днем.

 
Сьогодні ж, як і торік, в окупованому Криму місцева «влада» заборонила покладання квітів до пам'ятника Кобзаря у Сімферополі. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iHbo0CUf7U8&feature=youtu.be

Похожие статьи:

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети