Наливайченко назвав чотири кроки для зближення України і США

16 мая 2017
5987 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15139.jpg

Лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко вважає, що Україні треба представити власний план співпраці зі США по чотирьох ключових напрямах.

"Для українського керівництва дуже важливо представити власний план співпраці зі США.

Крок перший — Крим назавжди частина України і окуповані території Донецької та Луганської областей — це також невід'ємна територія України. Білий дім вже висловив слова підтримки, але нам важливо, щоб і президент Трамп теж зайняв свою позицію з цього питання і зафіксував це на зустрічі обох президентів", — наголосив Наливайченко в ефірі програми "Гра у класику з Сергієм Рахманіним" на телеканалі ЗІК.

Другий крок, на його думку, — це так званий "план 21 століття, якщо хочете план Маршалла" для української економіки, який допоможе повернути довіру до зруйнованої української банківської системи та інфраструктури​.

Третій крок — залучення України до трансатлантичної системи безпеки — членство в НАТО.

"Військовий альянс вже натякнув Україні на можливість її членства, якщо країна сама до цього буде готовою. Тіснішу співпрацю забезпечить спільна участь у миротворчих спецопераціях ООН", — підкреслив лідер Руху "Справедливість".

Четвертий і останній крок, на переконання Наливайченка, забезпечить збереження та посилення санкцій проти агресора — проти РФ.

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети