Наливайченко передав Мін'юсту США докази "корупції" Порошенка

21 февраля 2017
2247 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14526.jpg

Колишній голова СБУ в січні спілкувався з перехідною адміністрацією Трампа.

Лідер Руху "Справедливість» Валентин Наливайченко підтвердив, що він дійсно передав Міністерству юстиції США документи, які засвідчують причетність президента Петра Порошенка до корупційної діяльності та мають допомогти Україні подолати корупцію і зупинити агресора.

Про це він сказав на прес-конференції в Інституті Горшеніна, коментуючи заяву нардепа Андрія Артеменка про отримання "компромату" на Порошенка від Наливайченка.
Колишній голова СБУ повідомив, що дійсно в січні 2017 року був у Вашингтоні, де спілкувався з перехідною адміністрацією Трампа.

Він стверджує, що на рівні оточення Дональда Трампа є переконання, що бенефіціари всіх офшорів, які причетні до виведення коштів з України, повинні бути розкриті. За його словами, вже триває розслідування стосовно кожного переказу грошей.

"Так, я надав документи, щоб і в Україні, і в Сполучених Штатах у рамках кримінальних справ були названі прізвища, назви офшорних компаній, а головне — щоб були покарані люди, які причетні до виведення коштів з України", — сказав Наливайченко.

Водночас колишній голова СБУ заявив, що не знайомий з планом нардепа Андрія Артеменка, але має власний план, який нещодавно презентував у США. «По Криму треба дати рішуче — Крим був, є і буде невід'ємною частиною України, незважаючи на анексію і це має бути закріплено у Конституції», — підкреслив Наливайченко.

Нагадаємо, 19 лютого видання The New York Times повідомило, що Артеменко передав Білому дому план нормалізації відносин з Росією і "компромат" на Порошенка, до якого входить низка платіжних документів Порошенка і його оточення.

Похожие статьи:

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети