Наливайченко став на захист економічних в‘язнів українців у РФ

20 июля 2017
3312 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15601.jpg

У СІЗО та буцигарнях Росії наразі перебуває майже 4 тисячі українців.

Рух «Справедливість» викрив величезний механізм прихованої работоргівлі. З України до Росії щодня йде потік живого товару. Здебільшого це чоловіки призивного віку 20-35 років. Їх заманюють пристойними заробітками, натомість там вони опиняються за ґратами, а в Україну повертуються гроші «за живий товар».  Тим часом, українська влада грає в пінг-понг, перекидаючи відповідальність за цих людей один на одного.

Усі відомості про економічнихв’язнів Російської Федерації лідеру Руху «Справедливість» передала жителька Черкащини Катерина Онопрієнко, яка представляє інтереси родин потерпілих. Наразі цей список зі 125-ти за два місяці розширився до більше 200-сот прізвищ. Загалом же, за інформацією жінки, син якої опинився в такій жахливій ситуації, їх там більше чотирьох тисяч.

“Зараз вони знаходяться в тюрмах, в СІЗО. Схема, як під копірку написана. Тут вербують, туди передають дані, там їх — на контроль. Я телефонувала сину, то він говорить, що в колонії 80% — українців засуджені за статтею 228", — розповіла Катерина Онопрієнко.

З проханням допомогти жінка звернулася саме до Наливайченка, бо за його керівництва СБУ боролося за кожного бранця, який опинився у скрутних обставинах на території іноземних держав.

Листи з вимогою рішуче стати на захист громадян України, які, в силу обставин, стали економічними заручниками країни-агресора, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко направив до Адміністрації Президента та Міністерства закордонних справ. У додатах – 24 аркуша з відомостями про потерпілих та контактами їхніх рідних в Україні.

 

«Прошу невідкладно вжити заходів для захисту прав громадян України на території РФ, країни-агресора. Люди обурені. Прошу також налагодити зв’язок та інформувати людей про результати роботи по захисту громадян України», — йдеться в офіційних зверненнях Наливайченка до української влади.

Похожие статьи:

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети