Наливайченко у Франківську: Підприємствам — замовлення, людям праці — гідне життя!

28 марта 2019
297 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18446.jpg

Кандидат у президенти Валентин Наливайченко відвідав державне підприємство “Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів”, де зустрівся з трудовим колективом та детально ознайомився з етапами процесу виробництва.

Працівники обурені подіями, що відбуваються тривалий час довкола комбінату, адже він не може тривалий час вести господарську діяльність.

«Моя ключова вимога – мають міністри вилізти з київських кабінетів, приїхати і врятувати це підприємство, а найголовніше – дати можливість людям працювати, дати можливість людям отримувати зарплату. Це і є стратегія розвитку держави. Хлібокомбінат заробить і собі, і державі, тільки не нищіть корупцією та байдужістю, та ще й зараз блокуванням діяльності цілого підприємства», – зазначив Валентин Наливайченко.

«Подивіться, які тут чудові люди праці, унікальні українці. Здавалося б, розкрадають, не дають працювати, а люди все одно приходять на роботу. Купили сепаратор, знайшли можливість, далі переробляють кукурудзу. Подивіться, скільки машин. Підприємство живе попри те, що влада перешкоджає. А я буду відстоювати, щоб уряд та президент допомагали таким комбінатам, захищали їх, щоб люди мали змогу працювати», – додав він.

«От саме тут життя, саме тут реальне розуміння того, в якому стані знаходиться країна. В жахливому стані знаходяться українські підприємства через байдужість і корупцію уряду та президента. Абсолютно очевидно, що настав час знищити корупцію, змінити владу і почати підтримувати людей праці, створювати робочі місця, відновлювати життя в країні. Інакше в Україні немає жодного майбутнього, якщо буде продовжуватися так, як є зараз», – переконаний кандидат у Президенти України.

За його словами, треба починати з того, щоб знищити корупцію у владі, не розкрадати більше такі стратегічні підприємства, як ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів». Друге – рятувати українські підприємства за галузями. «Кожне підприємство, яке має в підпорядкуванні подібні підприємства, має рентувати, рятувати, інвестувати в українське виробництво».

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети