Наливайченко: Україна має спиратися на підтримку організацій українців у США

16 мая 2017
872 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15143.jpg


Україна має спиратися на підтримку українських організацій в США, наголосив в ефірі каналу ZIK.ua лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. 
«У нас в Америці багато союзників. Український конгресовий комітет Америки, український кокус, українські організації, започатковані діаспорою. Потрібно їм дякувати і використовувати цей інструментарій на благо України», — наголосив він. 

На переконання Наливайченка саме ці організації можуть допомогти вирішити важливі українсько-американські питання.
Серед пріоритетних задач українсько-американських відносин лідер руху «Справедливість» також згадав важливість двопартійної підтримки «Резолюції №100».


«Що важливо у цій резолюції: Крим — невід‘ємна частина України. Російська агресія має бути припинена і війська агресора виведені з території  України. Давайте згадаємо і подякуємо за підтримку України Сенатору Джону Маккейну, конгресвумен Марсі Каптур, сенатору Робу Портману – вони всі підтримують двопартійну резолюцію», — наголосив В. Наливайченко.

Похожие статьи:

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети