Наливайченко: В системі нацбезпеки існує величезна пробоїна

27 октября 2017
375 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16228.jpg

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає вчорашній терористичний акт у Києві свідченням величезної пробоїни в системі національної безпеки України. 

"Ця пробоїна існує вже півтора року. З часу досі не розслідуваного вбивства журналіста Павла Шеремета», — наголосив політик.

Він зауважив, що неодноразово звертав увагу на те, що відповіддю на «бомбовий тероризм» має стати прозоре розслідування, затримання та вилучення вибухівки, яка продовжує використовуватись для вчинення злочинів.

«Бомбовий тероризм» відбувається  в Києві без жодного покараного, без жодного затриманого, без жодного розслідування, без виявлення, хто постачає вибухівку і хто замовляє її використання",- підкреслив лідер руху "Справедливість".
 

Похожие статьи:

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети